• Autor
    Odp.
  • justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Czeżć. Co sądzicie o tym błonniku? Pytam sie ponieważ zastanawiam się czy sobie go nie kupić. Jak na razie biorę błonik w tabletkach. Ale działania nie widzę praktycznie żadnego. Tak jakbym łykała jakież placebo ( dobrze,że kupilam tani na promocji). Zastanawia mnie jak zadziała błonnik w proszku 🙂

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    NIe ma sensu brać błónnika w tabletakch. Jakiż czas temu zgadałam się zreesztą na ten temat z koleżanką, która pracuje jako trenerka fitness i dziewczynom ogólnei tego nie poleca. Jest to zwykłe placebo. Błonników ogólnie jest bardzo dużo. Najlepszej jakożci ( ale również te najdroższe) są błonniki na bazie babki. Plesznik i jajowatej. Jeżli chcesz sobie zamowić coż najbardziej porządnego to polecam Fibra Vitale. Do tanich nie należy ale działanie ogólnie super.U mnie nie tylko wspomógł odchudzanie się ale rówineż wyregulował pracę układu pokarmowego.

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    No włażnie sama tak myżlałam. Tak samo jak witamin ponoć nie opłaca się łykać w tabletkach ale starać się jeżc dużo warzyw i owoców. Powiedz mi Karolinko gdzie kupowałaż błonnik? I po jakim czasie były efekty?

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Przez internet 🙂 Jak wpiszesz sobie fibra vitale w google to Ci wyskoczy miejsce gdzie kupisz 🙂 Efekty nie pojawiaja sie od razu , co jak co ale na działanie błonnika trzeba troszke poczekac. Ale po tygodniu już powinnaż zauważyć , że wyrównała Ci się praca ukladu pokarmowego i lepiej się czujesz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fibra Vitale"

Przewiń na górę