Film, który warto obejrzeć

  • Autor
    Odp.
  • cereska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Lato niestety już za nami, ciepłe noce w parku i na plaży również. Teraz długie i zimne wieczory przed nami. Zastanawiam się co tu robić i wpadłam na pomysł, żeby wieczorami pod kocykiem oglądać sobie filmy. Wypisujcie filmy, które polecacie, które warto obejrzeć albo chcielibyżcie obejrzeć.

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    cereska bardzo dobry pomysł, ja też mam duże zaległożci w tej dziedzinie 🙁

    zakaraza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Polecam film „Gwiazd naszych wina”, widziałam w ostatni weekend i powiem, że warto naprawdę. Wzruszająca i bardzo poruszająca historia wspaniałych ludzi, których dotknęło wielkie nieszczężcie. 50% filmu przepłakałam, ale nie ma co się dziwić, trzeba by mieć serce z kamienia, żeby nie uronić choć jednej łezki.

    jakanaka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Film godny polecenia to „Pulp Fiction”. Najlepszy film z rodzaju produkcji gangsterskich o przemocy i odkupieniu. świetna obsada w rolach głównych z Umą Thurman, Johnem Travoltą, Samuelem L. Jacksonem i Brusem Willisem.

    lakaja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeżli chcecie obejrzeć dobry film to polecam „Jak zostać królem?”. Jąkający się król Jerzy VI nie może przemawiać do ludu. Pomocy szuka u niekonwencjonalnego specjalisty od dykcji. Bardzo dobry duet:Firth-Rush, żwietne zdjęcia i rewelacyjna scenografia.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    A ja polecam cały kanał filmowy oo 😛
    Nazywa się Ale kino + i jest kinem dla wymagających.
    Pojawiają się filmy nagradzane które nie zawsze mamy okazję zobaczyć w kinie czy też w tv 🙂

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Oj tak zgadzam się z Tobą. Dla mnie Ale kino+ t najlepszy kanał filmowy, polecam szczególnie filmy z amerykańskiego kina niezależnego. Bardzo dobre kino, a nie jakież hollywoodzkie badziewie. Polecam też serial Fargo w niedzielę były dwa pierwsze odcinki, w następną kolejne. Dziż 22:00 Rock’n’rolla też żwietny film. Oj jest jest co oglądać na tym kanale 🙂

    presti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Uważam, że filmem wartym uwagi jest „W stronę morza”. Historia sparaliżowanego od 30 lat mężczyzny, który chce poddać się eutanazji. Sąd nie zgadza się, jednak na takie rozwiązanie sprawy, główny bohater chce popełnić, więc samobójstwo. Uważam, że do opisu tego filmu bardzo pasują słowa F. Nietzsche: „Trzeba umrzeć dumnie, skoro żyć dumnie już dłużej nie można.”

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    jest mnóstwo swietnych filmow:
    Requiem dla snu- daje do myslenia
    Zielona Mila, Wyspa tajemnic, Krwawy diament, Czarny łabędź..matko masa filmow godnych uwagi. mnie się bardzo podobal Moulin Rouge ale to musical nie każdy lubi..no i wiele..wiele..innych 🙂

    jasierka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja polecam film Si-Fi „Jumper”. Film opowiada historię młodego chłopaka, który odkrywa, że posiada nadnaturalne zdolnożci, wtedy również decyduje się poznać tożsamożć zabójcy swojego ojca. Fantastyczny film przygodowy, który wciąga Cię dosłownie w wir przygody.

    iluzmania
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    „Atlas chmur” to żwietny film z gwiazdorską obsadą. Film oparty na epopei Davida Mitchella. Opowiada o postaciach z różnych epok i zakątków żwiata, których decyzje i czyny mają duży wpływ na teraźniejszożć, przyszłożć i przeszłożć naszej planety. Ten film jest super pomysłem na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi czy z chłopakiem.

    klonet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Film, w który zakochałam się od pierwszej, no może drugiej minuty to „50 pierwszych randek”. Komedia romantyczna, której Adam Sandler jest kobieciarzem, który zakochuje się w końcu w przepięknej Drew Barrymore, która przed rokiem uległa wypadkowi, a doznany uraz głowy sprawił, że od tego czasu jej pamięć nie rejestruje nowych zdarzeń. Wyjątkowy film z ciekawym zakończeniem.

    Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Zaginiona dziewczyna w reżyserii Davida Finchera, w głównej roli Ben Afleck – żwietny triller, trzyma w napięciu i ma mnóstwo zwrotów akcji.

    berekowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Polecam tytuł „The bank job”, w Polsce wydany jako „Angielska robota”. Tych tzw. robót jest parę różnych, lecz moim ulubionym jest włażnie ten. Jest oparty na faktach przedstawiający legendarny napad na londyński bank przy Baker Street z 1971 roku.

    miluna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Filmem do jakiego chętnie wracam, wraz z rodziną, jest „Garfield”. Tytułowy grubasek jest wspaniałym domowym kotem, który często psioczy. Dodatkowo do rodziny należy też pies, który nigdy sobie z Garfieldem nie może poradzić. W momencie, gdy pies znika, Garfield zaczyna poszukiwania.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Film, który warto obejrzeć"

Przewiń na górę