Firma cateringowa

  • Autor
    Odp.
  • rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    co myslicie na temat takiej firmy ktora zajmowala by sie weselami przyjeciami ktora zadba o sale, zespol,fryzjera,kwiaty,oczywiscie z uzgodnieniem przedtem tego z klientem skorzystalybyscie z takiej firmy?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja myslę, że kiedyż skorzystam:) Tyle stresu mniej, bo ktoż się tym zajmuje i jest mu za to płacone.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Według mnie jest to stres i nerwy ale ja bym to odebrała jako przyjemnożć planowania wesela. Nie chciałabym żeby mi ktoż planował. Wolę mieć sprawy w swoich rękach.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    hmm ale ktos taki wszystko by uzgadnial pokazywal sale jakie sa w poblizu, mialby kasety z nagraniami wszystkich zespolow, kamerzystow…

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja dla mnie to ta opcja odpada. Zajmę się tym sama.

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Również jestem na nie. Sama chcę wszystko zorganizować 😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Hmm ja sama chyba nie skorzystałabym z usług takiej firmy. Ale sam pomysł wydaje mi sie fajny. To zalezy w jakim żrodowisku mieszkasz. Bo jeżli jest tam dużo ludzi, ze tak powiem bogatszych, zapracowanych i z „wyzszych sfer” to interes powinien Ci wypalic. Takie osoby z pewnoscia skorzystają z usług takiej firmy, przecietny kowalski raczej nie

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    wlasnie chcialam wiedziec jakie sa opinie na temat takiej firmy bo nie wiem czy bedzie sie oplacac cos takiego otworzyc ja bym pewnie skorzystala bo nie musiala bym teraz szukac dobrego kamerzysty fotografa orkiestry tylko te osoby przyniosly by mi kasety zdjecia filmy i bym sobie wybrala a tak to narazie jestesmy bez kamerzysty i fotografa:/ bo nie znam dobrych

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    U nas w miescie sa chyba ze dwie takie agencje slubne. Są już długo na rynku wiec wnioskuje ze maja klientow. A ja sama jakbym miala nadmiar gotowki hehe to pewnie bym skorzystala. Wiem, że to jest naprawde mnóstwo bieganiny a lepiej się pożwięcic fajniejszym rzeczom 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie,nie,planowanie i organizacja imprez to mój zywioł,więc nie pozwole sobie tego odebrać 😀 Lubie organizować imprezy i może kiedyż będę się wtym własnie zajmować 😉

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    No, ale to chyba inaczej jak sie organizuje impreze komuż, a inaczej jest z własnym weselem. Żera wtedy stres i chce sie zeby wszystko było najwspanialsze i najlepsze. W lipcu żwiadkowałam mojej przyjaciółce i pamiętam jak podczas ubierania sukienki wydzwaniała do firmy, od której wynajmowała autokar i dogadywała sprawy, bo się okazałao, że sie troszke źle zrozumieli. Nie wiem czy bym chciała przeżywać coż takiego. Aczkolwiek, wiem, że swoje wesele będę organizowała sama chyba, że Warngirl da mi jakąż zniżkę 😉

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja moze z siostra sie tym bede zajmowac ale dopiero jak wroce do pl 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Firma cateringowa"

Przewiń na górę