• Autor
    Odp.
  • darrrunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Korzystałam wielokrotnie z takich udogodnień i muszę przyznać że dają przyjemny efekt rozluźnienia ale tylko tyle. Bez sensu jest porównywać tego typu urządzenia z normalnym masażem wykonanym przez specjalistę. Kiedyż byłam pod stała opieką masażysty kiedy rehabilitowałam się po zabiegu związanym z kontuzją i nie ma szans żeby taki fotel był tak efektywny. W każdym razie jeżli chodzi o zapuszczenie sobie jakiegoż trybu masażu oglądając wieczorkiem film to jak najbardziej jest „za” taką opcją! 😉

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    A co powiecie o macie masującej o funkcją słuchania muzyki ? Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być mata do masażu pleców i karku Beurer MG Music funkcją słuchania muzyki. Zapewnia odprężający masaż shiatsu pleców oraz karku. posiada funkcję nażwietlania i ogrzewania. U nas dostępna jest już za 899 zł

    Maria Jabłońska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Chodziłam do masażysty bardzo często, bo mnie ciągle kręgosłup bolał. W końcu postanowiłam zrezygnować z takich wizyt i zainwestowałam w fotel do masażu Pro – Wellness. Dość tanio mnie wyniósł, bo w granicach 3000 złotych, a ma naprawdę mnóstwo ciekawych funkcji. Regularność zabiegów jest kluczem do sukcesu. Jak masz zamiar postawić fotel, żeby tylko stał to nie warto, ale jak codziennie będziesz siedział i skupiał się na relaksie ciała to gwarantuję, że uzyskasz pozytywne wyniki.

    fiedler
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A jak sprawują się maty masujące? Miał ktoś okazje porównać z fotelami? Mam na oku matę firmy Darex, która ma funkcję 3D i raczej wygląda na solidną, a cena jest dużo niższa niż fotela. Miał ktoś doświadczenia z tymi matami, warto?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fotele masujące"

Przewiń na górę