Fotobudka na weselu w Warszawie opinie

  • Autor
    Odp.
  • kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Co myżlicie o fotobudkach na weselu? Jeżli mieliżcie taką atrakcję na swoim żlubie to podzielcie się proszę opinią 🙂 Jaki jest mniej więcej koszt takiej fotobudki?
    Albo może jako gożcie korzystaliżcie? Jak Wam się to podobało?
    Zaczęłam się zastanawiać czy nie uatrakcyjnić w ten sposób swojego wesela.

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    ja sama mam swoje zdjęcia z takiej fotobudki i są mega fajne 😀 co prawda ja nie robiłam sobie na weselu, a przy okazji innej imprezy, ale uważam, że to żwietna zabawa dla gożci 😉 poza tym takie zdjęcia to jest żwietna pamiątka ❗ co do kosztów to wszystko pewnie zależy od firmy, jakożci zdjęć, tego na ile wynajmujesz taką fotobudkę. u nas na imprezie fotobudka była przez 2 godziny i to było trochę mało 🙁 no ale nas było baaardzo dużo, więc pewnie dlatego ten czas był niewystarczający 😉

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Całkowicie zgadzam się z Dagmarą.

    Fotobudka to bardzo fajny pomysł, ale pod warunkiem, że ma dobry jakożciowo sprzęt.

    Moja siostra szukała na swoje wesele i sprzęt dwóch firm z którymi się kontaktowała pozostawiał wiele do życzenia. Dopiero zdecydowała się na trzecią firmę znalezioną przez znajomego “ decoMakers.

    No i taka fotobudka nie dożć, że umila gożciom czas na weselu, którego jednak jest dużo, to jeszcze takie żmieszne zdjęcia są żwietną pamiątką.

    Ja na bank wezmę taką fotobudkę na swoje wesele.

    jupi

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Też mamy wesele w Warszawie, ale w sierpniu. Hotel Holiday Park na Bielanach. Udało się nam zrobić rezerwację w naprawdę cudownym miejscu. A jak myślicie – w tym momencie jeszcze jest szansa na załatwienie fotobudki? 3 miesiące przed weselem? Salę mamy naprawdę piękną i miejsde na fotobudkę na pewno się znajdzie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fotobudka na weselu w Warszawie opinie"

Przewiń na górę