• Autor
    Odp.
  • darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Moze pomoze mi ktos bo ja juz z lekka nie wiem co mam zrobic w sumie z moim problemem. Jaki problem? Mam strasznie opuchniete oczy i w sumie zastanawiam sie czy jest opcja by jakos to naturalnymi sposobami usunac. Nie mialam nigdy jakiegos wiekszego problemu z workami pod oczami. Dopiero od pewnego czas czyli okolo roku zauwazylam ze cos takiego sie dzieje. Niedawno czytalam na facebooku ze dziewczyny polecaja na to garisell ale niestety cala dyskusja przygasla i mi nie opowiedzialy na zadne z pytan. Chodzi o to czy pomaga, co tam jest w srodku takieco co pomaga na usuniecie opuchlizny i po jakim czasie widac mniej wiecej efekty. Jezeli jest tu ktos kto orientuje sie jak to jest z tym kosmetykiem to prosze o recencje. Sciskam 🙂

    olsh
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Mam i jest bardzo w porządku. Wydaje mi się że na tyle ile go stosuję to jest całkiem w porządku bo chyba widzę że opuchlizna jest mniejsza i mniejsza. Nie mam zdjęć, żeby pokazywać różnicę ale jest bardzo w porządku.. Po jakim czasie to ciężko mi powiedzieć ale krem mam od niecałego miesiąca 🙂

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Mozesz tez w sumie cos powiedziec o tym jak wyglada sytuacja z tym kremem pod wzgledem skladnikow w tym kremie. Czytalam ze jest on naturalny i dlatego mam go na oku tylko pytanie jak to jest z tym faktycznie. On ma w sobie cos na pewno co konserwuje ale pytanie na jak dlugo i czy jest on bardzo silny i naturalny 🙂

    aleksusia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    6 miesięcy i jedyne co widze to naturalny konserwant Benzyl Alcohol na drugim miejscu OD KOŃCA, czyli jest na serio miiiiinimalnie. Wg. wizażu i spisu składników kosmetycznych piszą, że… „jako substancja konserwująca, jest dopuszczony przez instytucje certyfikujące kosmetyki naturalne”. Tez chyba go zamówię, bo mnie zaciekawił kosmetyk.. dobre rzeczy tam są zwłaszcza że od samego początku masz nie jakieś śmieciowe dodatki tylko lecą wyciągi i inne olejki.

    olsh
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    No on ma dość istotny certyfikat ten składnik, więc jest ok. Jeżeli chodzi o nakładanie to ostatnio dodam, że przeszłam na roller jadeitowy i takim zimnym dodatkowo sobie jeżdżę po skórze. To pomaga w tym by wszystko się wchłaniało plus taki zimny okład też sporo robi na opuchnięcie oczu 🙂 Fajnie, że w końcu pojawił się temat o workach pod oczami i do tego fajna dyskusja się z tego wywiązuje.

    samosia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    nie znam i nie mam ale wygląda mega fajnie 😀 mam ten sam problem i szczerze? sesja mnie zabija! chyba kupię bo wygląda to mega źle xD

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Powiem tak, nie czekałam na to dokładnie co się tutaj wyjaśni, bo szczerze? Za bardzo się na niego napaliłam. Mam go od 3 dni i widzę, że super nawilża.. Lekko odpucha, ale to są serio 3 dni, więc nie oczekuję wielu rzeczy po nawet niecałym tygodniu. Obecnie widzę cokolwiek, więc jest w tym momencie i tak lepiej w porównaniu z innymi rzeczami.

    Aga_aga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Garisell jest absolutnie rewelacyjny. U mnie świetnie się prawdza, szczerze polecam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Garisell – opinie"

Przewiń na górę