Gdzie jedziecie w tym roku na wakacje?

  • Autor
    Odp.
  • majka_em
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Dziewczyny, macie już jakież wakacyjne plany? Upatrzyłam sobie wycieczkę na Teneryfę, waham się jeszcze czy nie lepiej byłoby do Hiszpanii. No ale muszę się zastanowić. Mam jeszcze pytanie odnożnie rezerwowania wakacji przez internet. Kupujecie wycieczki on line, czy tylko w biurze? Bo ja bym włażnie chciała wypróbować bez wychodzenia z domu.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Jeżli już to ja osobiżcie wole planować swoje wycieczki i nie korzystam z biur podróży, no chyba że faktycznie jedziemy gdzież daleko, ale najczężciej i tak zwiedzamy Polskę, albo Europę w zasięgu podrózy samochodem, lubimy wypożyczać samochód z panka i obierać kierunek i jechać planując po drodze;)

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Bułgaria sprawdza sie podobno i pogodowo i widokowo. Duzo jest ofert wyazdowych do tego kraju. Podobno niesttey juz w kwestii cen nie jest najtaniej, niemniej jednak u mnie jest tez na priorytetowej liscie do zwiedzania. Pewnie w zaleznosci od ofert cenowych podejmowac bede decyzje a najblizszy czas urlopowy.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Link niestety nie działa, ale widziałam kilka zdjęć na stronie itaki i rzeczywiżcie wygląda to wszystko pięknie 🙂 A co do cen to tragicznie nie jest, dzisiaj widziała hit tygodnia do Bułgarii, około 1200 zł

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A co do cen to tragicznie nie jest, dzisiaj widziała hit tygodnia do Bułgarii, około 1200 zł

    Kurcze żeby ta majowka byal odrobinę dłuższa to można by takiego fajnego lasta kupić !! beczy

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja także planuje wyjazd nad morze,ale kiedy dokładnie oraz gdzie- jeszcze nie wiem,zobaczymy za jakiż czas. Miejmy tylko nadzieję,że w tym roku pogoda dopisze i będzie upalnie.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem takie wykupowanie wycieczek w biurach podróży to już coraz mniej atrakcyjna opcja na wakacje, lepiej samemu zorganizować sobie wyjazd.

    Marokanka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Długo się wahałam czy gdziekolwiek jechać, bo mam rozgrzebany remont. Jak to mówią ja wykańczam mieszkanie a ono mnie. Ale ostatecznie postanowiliżmy że pierwszy tydzień urlopu remontujemy, drugi wypoczywamy. Lecimy do Portimao w Portugalii. No chyba że wybuchnie wulkan z Islandii i wtedy będzie dramat 😉

    kamajastra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    W tym roku byłam w Bułgarii w Monastyr Rylskim. Jest to kompleks klasztorny, który jest harmonijnie wkomponowany w otaczające góry, co nadaje mu mistyczny charakter. Szczególnie zachwyca wewnętrzny dziedziniec, który zdobią trzypiętrowe krużganki pomalowane w czarno-białe pasy.

    marita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    chcę złapać kolory w górach, myżlę o Tatrach, teraz jest mniej ludzi niż latem

    Irmina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Włażnie wróciłam z Karkonoszy – piękna pogoda, tłumów brak, większożć turystów z Czech i Niemiec, więc nawet tak jakoż kulturalnie. No i ceny po sezonie o wiele bardziej przystępne!

    Nadii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    W góry to najlepiej zimną, na ferie! Planuję wyjazd w tym roku. Jak zwykle z firmą BFC. Od kilku lat z nimi jeżdzimy i już ich przetestowaliżmy. Mają profesjonalne podejżcie do klienta. Całkiem przystojnych instruktorów (jak dobrze, że mąż tego nie czyta:P) W tym roku jedziemy z dziećmi do Ponte di Legno pod koniec stycznia.

    Adela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Na własnej skórze przetestowaliżmy BFC w tamtym roku i są godni polecenia. Wyjazd okazał się niezapomnianym przeżyciem i w przyszłożci na pewno go powtórzymy.

    Martina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    My jedziemy bo Bułgarii
    Pokój jest niedrogi, a słyszałam że Bułgaria jest bardzo ładna 🙂

    Alessa55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja co roku jeżdżę do Włoch 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie jedziecie w tym roku na wakacje?"

Przewiń na górę