Gdzie mogłabym spotkać młodszych mężczyzn?

  • Autor
    Odp.
  • joanna40
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam wszystkie forumowiczki. Od kilku tygodni mieszkam w Poznaniu, zaraz po rozwodzie wyprowadziłam się z Warszawy, ale dopiero teraz odżywam po p****żciach. To dożć zabawne, że po zdradzie to my, a nie faceci czujemy się winne i to my chodzimy do psychoanalityków, a nie oni. Mimo, że to ich wina, ale ja nie o tym. Przeprowadziłam się z Warszawy i chciałabym poczuć znowu dreszczyk emocji, zabawić się i posmakować życia. Czy znacie może jakiż lokal w Poznaniu, gdzie bez problemów mogłabym poznać młodszych mężczyzn, tak koło 25-30 lat?
    Proszę o porady i z góry dziękuję.
    Joanna

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja myżlę ze w każdym klubie w poznaniu będą młodzi 🙂

    GORKY
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Chodzi ci o młodszego od siebie ? Ile ty masz lat 40 ? (sugeruje z nicka)

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Jeżeli chodzi o puby czy dyskoteki to wszędzie jest pełno młodych facetów.

    joanna40
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witajcie tak, mam 40 lat, mimo że na to nie wyglądam, ale niestety tak się czuję. Z jednej strony kryzys wieku 40lat, zostawiłam męża, brak dzieci, a z drugiej początek burzy hormonów i … Myżlałam, że w Poznaniu jest jakież miejsce, gdzie mogłabym pójżć bez obawy, że będę się czuła jak „starsza pani”, a gdzie również zaglądałyby młodsze osoby płci przeciwnej.

    HeteroFacet
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    W jakim celu chcesz poznać?

    Na każdy powód można polecić inne rozwiązanie.

    joanna40
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witajcie, najchetniej poznałabym kogoż na chwilę. Nudzą mnie faceci w moim wieku, jak jesteż atrakcyjna to przychodzi czas kiedy zaczynasz z tego korzystać. Mój włażnie nadszedł. Mam dożć facetów w moim wieku, brzuszek, żredniej samochód i uważa, że jest „boski”. Nic z tego, może mam takie niskie o nich mniemanie, ponieważ się już na nich naciełam. A może po prostu wszyscy są draniami i każdy z nich zdradza. Zależy tylko od tego kto w jakim czasie, na pewno większożć z nich to kiedyż zrobi. Szukam tylko chwilowej znajomożci.

    HeteroFacet
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Kobieta zadbana w każdym wieku znajdzie kogoż interesującego, chociażby na jedną noc. Z dłuższym związkiem będzie trudniej.

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Mlodzi faceci w dyskotece tylko czekaja na jakas dziewczyne na chwile i bez zobowiazan ,a wiek dla nich sie nie liczy . Mlodych facetow podniecaja takie przygody z kobietami starszymi i doswiadczonymi , tylko uwazaj zeby ktorys sie nie zakochal .

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    joanna40 jestes dojrzala kobieta. Dojrzala kobieta nie mierzy wszystkich jedna miara. Nie uogolniaj !

    Przejdz sie po klubach. Znajdz mlodsze koleznki i wychodz z nimi do pubow, klubow, na silownie. Gdziekolwiek. Pelno jest mlodszych facetow. Jezeli czujesz sie starsza spojrz jak Twoje ” mlodsze kolezanki ” sie ubieraja. Zobacz co do Ciebie pasuje. Poeksperymentuj a znajdziesz cos dla siebie. Zamiast narzekac jacy to faceci sa zli wez sie za siebie, glowa do gory i idz szukaj takiego jaki Ci odpowiada 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie mogłabym spotkać młodszych mężczyzn?"

Przewiń na górę