gdzie najlepsze plaże??

  • Autor
    Odp.
  • Iva
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    mam pytanko gdzie najlepiej sie opalac w kraju czy za granica??uwazacie ze polskie plaże sa ok na zlapanie super opalenizny??pozdrawiam

    Umbra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    moim zadaniem najlepsze plaże są w Tunezji no i w ogóle bardziej egzotyczne niż nad morzem bałtyckim przede wszystkim dlatego ze słońce jest mocniejsze morze cieplejsze, i pogoda bardziej stabilna;) byłam w tym roku z narzeczonym w Tunezji z Alfa Starem i super sie opaliłam używam bardzo wysokiego filtru i siedziałam pod palmami a mimo to wróciłam czekoladowa:)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Jeszcze nigdy nie bylam nad zadnym morzem…Heh
    Ale wszystko przede mna 😉

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    NAJLEPSZE plaze -hehe … ..hmmm -jest mnostwo miejsc, gdzie sa piekne plaze
    : Egipt, USA (kalifornia), Dominicana, Hiszpania, Grecja, Tajlandia, Malediwy, wyspa Bali ….itd. 8)
    Z polskich plaz to moze: Swinoujscie,Pogorzelica, Pobierowo, Miedzyzdroje, Dziwnow i Dziwnowek , Kolobrzeg…
    Zajebista jest plaza w Niemczech -Morze Pn. St. Peter -Ording I plaza na wyspie Sylt 😉

    (tydzien temu wrocilam z Florydy (Miami 8) ) – i chce spowrotem..!!! 🙁 brrr- straaaszna tu zimnica ! 😡 )

    pozdrawiam 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja bylam na Sardynii,slonce grzalo jak szalone,wystarczylo pol godzinki na plazy aby sie spiec. Gdzie najlepsze plaze??-po mojemu im blizej na poludnie tym lepiej 😛

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    A wg mnie plaże Algarve na południowym wybrzeżu Portugalii są najładniejsze —-> [usunięto_link]
    Nie są to plaże ciągnące się kilometrami, ale małe plaże, które posiadają swój 'klimat’.

    kami.kami
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Plaże, które zaparły mi dech w piersi widziałam na Krecie… Rada dla was zamiast szykować się na 2 tygodnie urlopu nad polskie morze zajrzyjcie szybko na stronę jakiegoż biura i ruszajcie na tydzień gdzież w ciepłe kraje. Ja tak zrobię, mam już na oku kilka ofert last minute w Itace. Mają zniżki 40% i duży wybór ofert last. Moja koleżanka wróciła niedawno z nad Bałtyku, cały tydzień lało, chodziła na solarium i całe dnie włóczyła się po sklepach i knajpach. Wróciła z pustym portfelem, zła i ze sztuczną opalenizną.

    supersluby.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Ja ogólnie uważam, że opalenizna żródziemnomorska jest najpiękniejsza. Jeżdże często nad morze żródziemne i niegdzie indziej nie łapie tak ładnej opalenizny. A to już, niema za dużego znaczenia w jakim kraju. Trzeba tylko uważać, żeby sie nie sparzyć bo wtedy cały efekt można popsuć. Ostatnio byłam w południowych Włoszech wraz z Sycylią (przepiękne plaże). Piękna opalenizna ale naprawde trzeba uważać (sloneczko ostro grzeje) 😉 co więcej nad morzem żródziemnym prawie zawsze jest ładna pogoda, u nas niestety nie 🙁

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    polskie plaże odpadają :/
    polecam chorwackie – o wiele czystsze, a poza tym woda jest przecudowna 😉

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Wg mnie najlepsze plaze w Europie znajduja sie w Algarve w Portugalii. Naprawde przesliczne… Byl ktos z Was?

    Ekstrawagandzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    A ja miałam niewątpliwą przyjemnożć opalać się w zeszłym roku w lutym na plażach Mauritiusa. Rewelacja, choć przyznam że mojej bladej skórze pierwsze dni tak spędzone dały mocno się we znaki. Później juz było lepiej 😀

    Lulka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    bo oczywiżcie pewnie też wolałabym Mauritius czy Dominikanę ale tam to raczej sporadycznie udaje nam się udać na wakacje. A Egipt jest blisko i tanio a cieplutko nawet zimą. My byliżmy na początku stycznia i muszę przyznać, że wróciłam dosyć mocno opalona. Dodatkowo poza sezonem nie ma tyle ludzi więc jak się wybierze fajny hotel z ładną plażą to naprawdę jest superowo a pieniądze niewielkie choćby w takim Alfa Starze.
    Polecam taki wypoczynek włażnie zimą kiedy człowiekowi potrzeba słońca!

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Na pewno wczasy w Polsce nie zafundują Ci takiej opalenizny jak za granicą. Co więcej pogoda może się nie udać. W takich krajach jak (PŁD.) Włochy, Chorwacja czy Hiszpania masz zagwarantowaną pogodę i opaleniznę i piękne plaże.

    Moniczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Zdecydowanie lepiej jechać gdzież dalej niż nad Bałtyk. Ceny wczasów z biurem podróży wcale nie są drogie. Ostatnio widziałam na stronie Itaki, że last minute na przykład do Bułgarii można rezerwować od 749 złotych. A więc jest szansa nie tylko wypocząć w komfortowych warunkach ale i wrócić super opalonym.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Wg mnie najpiękniejsza plaża była na Fuertaventurze. Bosko!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gdzie najlepsze plaże??"

Przewiń na górę