• Autor
    Odp.
  • MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    my też często jeździmy za granicę, ale w tym roku byliśmy w hotelu Verde Montana w Kudowa Zdrój i powiem szczerze mniej było pakowania, tego zamieszania a wypoczęliśmy jak gdziekolwiek indziej. Było super, mam nadzieję, że jeszcze tam pojedziemy kiedyś. Dla dzieciaków bardzo dużo atrakcji, także nie było nudy 😉

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Kaukaz jest pociągający, a w kwestii mechaników jeszcze, warto zapamiętać adres mi.eu wyszukiwarka warsztatów wraz z opiniami.

    pajarra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    U nas wyjazd bylby masakryczny gdyby nie to ze znalezlismy szybko dobrego speca do auta, problem byl taki ze jechalismy w 3 baby w aucie i zadnego faceta, auto stanelo w zielonej gorze i lipa. gdyby nie moto integrator to nie wiem co bysmy zrobily, a tak to znalezlismy szybko dobry warsztat, naprawili i po sprawie, a bylysmy w gdyni ;))

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Mam już wiele super miejsca za sobą, 2 kolejne rezerwacje na Travelplanet zrobione i czekamy na wakacje. Dlaczego rezerwujemy akurat u nich? Z kilku powodów, ale przede wszystkim dlatego, że dają ubezpieczenie na wypadek bankructwa biura, mają wszystkie znane marki u siebie i faktycznie te rezerwacje załatwiane są ekspresowo. A jeśli mam polecić konkretne hotele pod rodziny z dziećmi, w rozsądnych pieniądzach to np.

    Acapulco Resort na Cyprze
    Imperial Belvedere na Krecie
    Evenia Olympic w Hiszpanii

    W każdym przypadku mnóstwo atrakcji pod dzieci 😉

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja polecam Chorwację. My byliśmy z dzieciakami na wyspie Korcula. Wynajęliśmy tam dom ze znajomymi i było cudownie. Widoki i jedzenie pyszne a Chorwaci bardzo sympatyczni 😉 plus cisza i spokój, turystów mało

    PatrycjaMama
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    No właśnie też się tam będziemy wybierać. Pierwszy raz :). Ze swojej strony mogę natomiast polecić Danię – ale nie dla zmarźluchów :). Miejscowi bardzo fajni 🙂

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Zielona Polana w Łączkach. Cudowne miejsce, super warunki, dzieci do lat 4 za darmo. Mega otoczenie, smaczna kuchnia, mini klub, basen, własna plaża, kajaki, kino… Tak naprawdę można naprawdę długo, długo wymieniać. Do tego bajkowa lokalizacja. 2+2 na 4 dni poniżej tysiąca złotych. Gdzie dostaniecie lepsze warunki?

    malgorzatakoziela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja proponuje wybrać sobie najpierw kraj (no chyba, że chodzi tylko o Polskę, do którego chcemy pojechać najbardziej, potem tak samo miasto. Jak juz wiemy, odpalamy serwis airbnb i wpisujemy miasto, szukamy noclegu w okolicy. Korzystanie z tego sposobu jest naprawdę tańsze, nawet o 2/3 razy niż bookowanie noclegu w hotelu czy branie oferty z biur podrózy 😛 Sama często stawiam na ten wybór i zawsze z rodziną wybieramy najdogodniejsze dla nas prywatne mieszkanie 😀 wszystko zależy od tego ile masz funduszy, potem gdzie chcęcie spedzić ten czas 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    A w Polsce co polecicie? Ostatnio wynajęliśmy apartament przez sun&snow nad morzem, wyszło dość tanio, no i wygoda spora, szczególnie jak się jedzie z dziećmi. Teraz myślimy o górach, ale jaki kierunek konkretnie, to sama nie wiem. Może ktoś coś poleci?

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Własnie wróciłam z urlopu w Ogrodzieńcu. Jest tam naprawdę pięknie, zwiedziłam zamek w Ogrodzieńcu, Gród na Górze Birów, zamek w Smoleniu. Na zamku w Ogrodzieńcu trafiłam na turniej rycerski. Dookoła zamku w Ogrodzieńcu jest wiele atrakcji szczególnie dla dzieci. Polecam poczytać w internecie o tym miejscu i atrakcjach.

    Paulina Demczukowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    My w tym roku wybieramy sie  w Bieszczady . Wyjątkowo powiem szczerze latem , bo zawsze wybieramy albo zimę, albo jesień 😉  Bieszczady są bardzo dobrymi górami na wędrówki z dziećmi. Co do pensjonatu to polecam Gościniec Horb 😉 Warunki są na bardzo dobrym poziomie, pokoje czyste, zadbane z pachnącą pościelą 😉

    Honorata Janta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja spędzam wakacje i w Polsce, i za granicą 😉 Zalezy tez jak tam z funduszami 😉 W tym roku byliśmy w Turcji na wakacjach 😉 A jechalismy z takim naszym zaufanym biurem podróży Coral Travel 😉  Biuro ma zawsze bardzo fajne oferty last minute. I ciekawy wybór hoteli 😉

    KamiZ
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    My z mężem lubimy aktywne zwiedzanie i często jeździmy na objazdówki. Wtedy można najwięcej zobaczyć, poznać, dowiedzieć się czegoś nowego. Leżenie na plaży to nie nasza „broszka”, że tak to określę 🙂 A gdzie można pojechać? Polecam Gruzję. Rewelacyjne miejsce, rewelacyjni ludzie. Niesamowite doznania. A z Warszawy można pojechać (polecieć) np. z Wytwórnią Wypraw. Lubię z nimi jeździć bo mają dość ciekawie zorganizowane objazdówki. Intensywne zwiedzanie, więc może nie każdemu pasować.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Jeśli w Polsce to bardzo polecam bazę apartamentów na sunandsnow.pl .Korzystamy już od kilku sezonów, byliśmy w górach i nad morzem, w tym roku znowu się wybieramy.

    namialka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja spędziłam ostatnio cudowny weekend z mężem i dzieckiem w Ośrodek Ryterski. Jest to doskonałe miejsce dla rodzin. Również bardzo przyjemne SPA i pyszna kuchnia. Chcemy jeszcze raz tam naładować baterie przez weekend.

    ______________________________
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie z rodziną na wakacje?"

Przewiń na górę