Gdzie znajdę fajna i niedrogą biżuterie na prezent?

  • Autor
    Odp.
  • Agatkkkaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moja mama ma niedługo urodziny i się zastanawiam, czy kupić jej biżuterię. Ale w tych popularnych sieciówkach jest ogropnie drogo. Macie jakies sprawdzone sklepy? wazne zeby nie poczarniała. czyli musi być jakieś srebro

     

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ale srebro czarnieje, tym różni się od stali nierdzewnej. Może zatem warto wyczesać coś na wyprzedażach. Pandora robi wyprzedaże, i wtedy można kupić nawet po 49 czy 50 zł

     

    jagoda_dama
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak fajna i niedroga to polecam zdecydowanie sklep Otien 🙂 mają super bransoletki i zegarki, idealne na prezent i naprawdę piękne 🙂

    pastelhermit
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Oprócz samej biżuterii bardzo fajnie jest też zadbać o jakiś ciekawy grawer do tego polecam [usunięto_link] naprawdę genialni specjaliści.

    Justi93
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    U mnie super sprawdza się srebrna biżuteria z internetowego sklepu Pran Shop – kupuję tam od dawna i nic mi jak na razie nie zczerniało. Też jeśli chodzi o prezent to warto dobrać kamień pasujący do Twojej mamy, jej upodobań i charakteru – ja sama tak robię, a na stronce mają sciągi więc idzie naprawdę łatwo wybrać odpowiednią biżuterię, moim faworytem są srebrne wisiorki

    michalina87
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja już od jakiegoś czasu nie kupuję biżu. Robię ją sama 🙂 Co prawda w swojej formie jest prosta, ale duma, że sama zrobiłam jest nie do opisania. Jest dużo sklepów z elementami – częściami. Podkradłam takie szczypczyki i obcinaczki od męża i sama składam 🙂 Ostatnio zakochałam się w kamieniach naturalnych. Wybiera się dowolny kamień, drucik i bigle i masz śliczne, niepowtarzalne kolczyki. Moim ulubionym „miejscem” jest amberplanet, bo oprócz jakości jest szybka przesyłka i gratisiki 🙂 Spróbujcie same 🙂

    Mgielka091
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ciekawą i oryginalną biżuterie posiada sklep ankabizuteria.pl . Każdy mój zakup był udany, czy dla siebie czy na prezent. Zawsze było 100% zadowolenia. 🙂 Ceny są zachęcające, a i dostawa jest szybka i sprawna . Polecam

    martablat
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Zdecydowanie polecam sklep z biżuterią ze stali chirurgicznej VEZZI. Obsługa na najwyższym poziomie. Sama jakość produktów, bardzo dobra. Zauroczyła mnie różnorodność i estetyka wykonania biżuterii, oraz dbałość o detale.

    krystyna_grey
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    To może drewnianą biżuterię? Wtedy nie poczernieje 😀 sklep BeWooden ma fajen propozycje

    Mgielka091
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań ciekawych propozycji pięknej biżuterii, jak złote kolczyki wiszące to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez AnKa Biżuteria gdzie znajdziecie piękne dodatki na szczególne okazje. Jednocześnie licząc na przystępne ceny, jak i profesjonalizm ze strony obsługi klienta. Jestem przekonana, że będziecie równie oczarowane co ja 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie znajdę fajna i niedrogą biżuterie na prezent?"

Przewiń na górę