Gdzie zorganizować urodziny dziecka?

  • Autor
    Odp.
  • stephen124
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czeżć. Czy znacie może jakąż sprawdzoną salę na terenie Lublina, w której można by zorganizować urodziny dziecka? Czy np taka oferta [usunięto_link] jest według Was ok?

    Dominishka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Z tego co się orientuję, najwięcej moich znajomych organizuje przyjęcia swoich dzieci w salach zabaw, takich wiesz z kuleczkami, zjeżdżalniami itp. Widziałam też kiedyż rozstawione małe stoliczki przy Heliosie. Nie wiem, czy ta restauracja nie wypadnie zbyt poważnie. Ile dzieciaki mają lat?

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Sale zabawa sa na topie, najfajniej jak mają jeszcze animatora, albo czas zabawy nieograniczony, a nie 2 godizny, bo to nieraz za mało.

    Marysia Cecotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    mozna tez zorganizowac urodziny dziecka np w jakiejś cukierni-lodziarni . Jest Taka cukiernia SweetHome się nazywa koło warszawy . Słynie z bardzo dobrych ciast i ostatnio tez i lodów . Są takie naturalne . Większość dzieci lubi te z ciasteczkami oreo 😉

    gox55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Może po prostu w domu?

    Paulina Demczukowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja urodziny robie wdomu , bo tak mi po prostu wygodniej 😉 W każdym razie co do cukierni Sweet Home w Warszawie , to ja tutaj co roku zamawiam ciasta świąteczne na Boże Narodzenie , a są to : ciasto imbirowe , sernik ( mają aż 6 rodzajów serników ) oraz makowiec 😉 Pyycha 😉

    smerfetka251
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Gdzie, to chyba zależy od rodziców. Jeśli kogoś stać, a nie lubi zamieszania w domu, to zrobi w jakiejś kulkolandii czy innym cudzie. Ja robię zawsze w domu, córka, lat 8, zawsze ma ograniczenie co do liczby zapraszanych dzieci, bo no cóż… cała klasa to się nie zmieści 😉 ale co roku decyduje sama kogo chce zaprosić, zamawiamy torta, kupujemy trochę przysmaków, owoce, picie… i szaleją 😉 Urodziny są raz w roku, da się przeżyć 🙂

    Monikacookies
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mój syn lubi zabawy w tzw salach zabaw ( kulki ) i tam zorganizowaliśmy przyjęcie urodzinowe.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie zorganizować urodziny dziecka?"

Przewiń na górę