Henna Wax Treatment dla włosów blond.

  • Autor
    Odp.
  • Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Witam, macie jakież dożwiadczenia z tym kosmetykiem?

    W Internecie cieszy się duuuużym powodzeniem.

    Proszę o opinie:)

    tupetjaktaran
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Używałam Henna Wax Treatment do ciemnych włosów. Stosowałam ją przynajmniej co pięć dni przez kilka miesięcy bo chciałam podratować moje strasznie wypadające włosy. Niestety żadnych efektów nie zauważyłam. Do tego dosyć to uciążliwe i czasochłonne. Zniechęciłam się.

    elladario
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Witam, macie jakies doswiadczenia z tym kosmetykiem?

    W Internecie cieszy sie duuuuzym powodzeniem.

    Prosze o opinie:) Znaki zodiaku: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. [usunięto_link]. Dziękuję za odp. Z poważaniem.

    Ten temat nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Mam pewne informacje i jutro o tym napiszę… Dobrze, że jest gdzie pogadać.

    Kubus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Witam, macie jakies doswiadczenia z tym kosmetykiem?

    W Internecie cieszy sie duuuuzym powodzeniem.

    Prosze o opinie:) Znaki zodiaku: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. [usunięto_link]. Dziękuję za odp. Z poważaniem.

    Ten temat nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Mam pewne informacje i jutro o tym napiszę… Dobrze, że jest gdzie pogadać.

    elladario
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Witam, macie jakies doswiadczenia z tym kosmetykiem?

    W Internecie cieszy sie duuuuzym powodzeniem.

    Prosze o opinie:) Goła asystentka prezydenta. [usunięto_link]. :-)) Dziękuję za odp. Z poważaniem.

    Ten temat nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Mam pewne informacje i jutro o tym napiszę… Dobrze, że jest gdzie pogadać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Henna Wax Treatment dla włosów blond."

Przewiń na górę