Herbatki odchudzające

  • Autor
    Odp.
  • olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Dziewczy co na ten temat sądzicie? W sumie to już sma nie wiem, czy to przynosi jakiż efekt czy tez nie. Czekam na opinie 🙂

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Uważam, że takie herbatki są dobre ale oczywiżcie wraz z dietą. Wiadomo, że przez picie samej herbaty nie schudniemy. Takie herbartki pomagają w trawianiu, dlatego dieta jest niezbędna jeżeli chcemy schudnąć.
    Ważne jest aby organizm opróżniał sie raz-dwa razy dziennie, niestety niektórzy maja z tym ogromny problem i włażnie takie herbaty są jak najbardziej wskazane.
    Co więcej należy również uważać jaką herbatę kupujemy, ważne jest żeby ona faktycznie działała a nie była bylejaką mieszanką.

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    no dziewczyny czekam na opinie:) Nie wierzę, że żadna nie próbowała takich herbatek.

    marthynica
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja herbatki na pewno bym sobie odpużciła, bo działają trochę tak jak te przeczyszczające – chyba włażnie o tę lekkożć chodzi…. 🙂 To nie jest dobry pomysł, bo słyszałam, że uzależniają i wymagają od Ciebie ciągle większej dawki, aż w końcu nie pracuje Twój organizm, to pobudzają Cię herbatki. Stosując je wchodzisz w błędne koło 🙁

    Jak chcesz schudnąć zastosuj lepiej dobrą dietkę. Ja jestem dziż w drugim dniu kopenhaskiej i bardzo dzielnie się trzymam 🙂
    martynica

    reni33
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja przez jakiż czas piłam cherbatki odchudzające. Na początku trochę to coż radziło, skutki były oczywiżcie przeczyszczające. Ale po jakimż czasie organizm się przyzwyczaił i teraz nie zawracam sobie tym głowy. Najlepiej zmniejszyć porcje jedzeniowe…. 8)

    eversun
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja w pewnym momencie szprycowalam sie przeroznymi herbatkami. Te z senesem albo kruszyną nie dosc ze dzialaja przeczyszczajaco to jeszcze stotowane dluzej niz 2 tyg pod rzad to rozregulowuja doszczetnie żołądek. Jesli chodzi o czerwona herbate pu erh to tez niby miala byc zdrowa, i ogolnie bardzo polecana a tu (stosowalam sie scisle do czestotliwosci picia jej) znowu niespodzianka i ekscesy zoladkowe przez 2 dni. No i jeszcze smakuje jak ziemia od kwiatkow. Tak wiec herbatek nie polecam.

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    nie wiem prawde mowiac. nie uzywalam. albo nie zazywalam:D

    Kamilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Picie samej herbatki odchudzającej nic nie daje, pomagają tylko chwilowo, w momencie kiedy zbyt dużo zjesz, są ok – działają przeczyszczająco (np. xenna). Natomiast nie powinno się ich pić zbyt często. Zdecydowanie polecam diety.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    gorąco odradzam długotrwałe picie herbatek z senesem[oraz innych mające dosyć silne działanie] herbatki te powodują zwiększone wydzielanie sie żluzu w jelitach przez co po dłuzszym stosowaniu zanika naturalne wydzielanie sie tego żluzu. I tak moja kolezanka po rocznym stosowaniu[figury] ma problem- zatwardzenie. Następna znajoma starsza kobieta ok 50 stosuje długo juz taką herbatkę[w celu odchudzenia] i niestety bez niej już sie nie wyprózni.

    milka84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    te herbatki z reklamy to system Slim Figura i zdecydowanie odradzam ich picia- miałam po nich straszne zatwardzenie i jak później wyczytałam na forum to nie tylko ja 😕

    kicia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    czerwona i zielona herbata wydają się najbezpieczniejsze..
    senes ewentualnie od czasu do czasu.
    a co do diety kopenhaskiej to trudno o coż bardziej niezdrowego!!

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Te herbaty działają tzn. odchudzają tylko wtedy, gdy współgrają z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. W innych przypadkach działają najczężciej jedynie przeczyszczająco 🙄

    kicia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    owszem :]

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    hej.
    Piłam system slim figura ale tylko spalanie bo oczyszczanie to już nie dałam rady praktycznie całymi dniami siedziałam w toalecie i do tego było niesmaczne..

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Boze dziewczyny! zadnych herbatek przeczyszczajacych czy odchudzajacych! :/ jedynie zielona, czerwona herbata (one dzialają w sposob naturalny)…
    Kiedys tez sie dalam nabrac na „genijalne” herbatki, typu „figura”.. zeczywiscie, schudlam! i to jak! tylko problem w tym, ze wpadlam w anemie 😀 doktor powiedzial, zabym przestala je pic.. stosuje sie je jednorazowo (np. gdy ma sie zaparcia), a nie pije przez dluzszy okres. nie pobudzaja one pracy miesni (tak jak robi to np. zielona herbata), tylko „przepuszczaja wszystko” przez organizm (przez co skladniki odzywcze nie sa wchlaniane). miesnie w ten sposob „oduczaja” sie pracy… Odstawilam je.. i wiecie co? wtedy dopiero pojawil sie problem :/ bo metabolizm mi sie juz zupelnie spowolnil.. na poczatku chodzilam do ubikacji co jakies 2 tyg (chociaz przed „genijalna kuracja” chodzilam co jakis tydzien), pozniej powoli zaczal sie regulowac..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Herbatki odchudzające"

Przewiń na górę