Hiszpańska mucha

  • Autor
    Odp.
  • Brz
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    co o tym sądzicie? próbowaliście?

    działa? poszukalam troche o tym na innych stronach i zdania sa podzielone. jednakze chcialabym poznac wasza opinie na ten temat.

    odessa
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Hiszpańska mucha to taki specyfik w postaci kropel działający jak afrodyzjak 😀 Ogolnie dodaje się go do napojów gdzie podnosi ochotę na seks. Polecam sex elixir, ostatnio mieliśmy okazję przetestować jak dodali mi taki gratis do większego zamówienia w sex shopie i naprawde działa chociaż w to nie wierzyłam.

     

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Podobno nie wskazane jest łączenie tego z alkoholem. Ogólnie nie próbowałam ale zastanawiam się czy nie zamowić sobie tego sex elixir bo czytałam opinie i jest wiele pozytywnych….

    gokasha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja stosowałem Hiszpańską Muchę dla mojej żony i w ogóle nie działało zapytałem się sprzedawcy w sex shopie czy to możliwe powiedział że niestety tak ponieważ główny składnik gdy Polska weszła do Unii został zakazany to jest jakiś wyciąg z robaka afrykańskiego czy coś takiego. Z tego co mi polecił co by było naprawdę skuteczne to takie tabletki Feminam Libido które można rozpuszczać w składzie mają jakieś zioła egzotyczne bardzo mocne. Gdy w domu za parę dni  zastosowałem widać było znaczącą różnicę żona w końcu sama chciała seksu bez mojego proszenia się i poniżania. Podziałały. Rozpuściłem w ilości 3 tabletek jak poradził sprzedawca na opakowaniu napisane jest że 1 tylko.

    fersian
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    doczytałem o tych feminam libido o których pisałeś to zioła z Brazylii, Meksyku i USA. Wypróbowałem 2 razy i muszę powiedzieć że za każdym razem zakończyło się sukcesem – wiesz co mam na myśli ;)) polecam dobre są

    pyrkapoznanska
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    W żuciu o czymś takim nie słyszałam szczreze mówiąc

    Mreco83
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    To jest suplement diety więc wiadomo jak jest. Może zadziałać a może nie. Ja znalazłem wersję mocniejszą na YourObsession.pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Hiszpańska mucha"

Przewiń na górę