Izoze na pod oczy – czy działa?

  • Autor
    Odp.
  • bettyboop
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    cześć czołem!
    jestem w trakcie poszukiwań dobrego kremu pod oczy 🙂 chodzi mi o taki, który by dobrze nawilżył tą okolicę i chronił ją przed zmarszczkami. Do tej pory takiego nie stosowałam i niestety widzę tego skutki :/ w oczy rzucił mi się krem Izoze, i to chyba jakaś nowość, bo nie mogę znaleźć o nim za bardzo opinii. Czy jestescie w stanie mi doradzic, czy on sie sprawdzi faktycznie? A moze ktos go uzywa juz??? Wrzucam nizej skladniki aktywne kremu.
    olej z awokado, bioferment z aceroli, skwalan roślinny, olej z ogórka, olej z opuncji figowej, ekstrakt z bambusa, olej z kawy, ekstrakt z arniki, niacynamid, witamina C, witamina E, kofeina, ekstrakt z drożdży, pantenol

    Aleksandra
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Cześć! Ja korzystam z żelu pod oczy od watermellow i świetnie mi się sprawdza.

    Aga_aga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Także polecam żel od WaterMellow, ostatnio zaczęłam kupować więcej ich produktów i jestem zachwycona.

    pyrkapoznanska
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Pitu pitu. Znam ten wasz produkt i jest tragiczny. Ropiejące oczy, zaczerwienienia i łzawienie po tym watermellow. Sama chemia! Szczerze to patrząc po składach to o niebo lepiej wypada izoze.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Izoze na pod oczy – czy działa?"

Przewiń na górę