Ja chcę mieć gadu ciągle pod ręką…

  • Autor
    Odp.
  • szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    No włażnie ploty, a ja ostatnio nie mam czasu do siebie na kompik zajrzeć żeby na gg poplotkować 🙁 No i co ja mam począć? Jak je ze sobą zabrać. Pomożecie mi jakoż? Przecież musi być jakież rozwiązanie.

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Kup laptopa ktory bedzie Ci internet obslugiwal i np blueconnecta 🙂

    szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Tak go ze sobą wszędzie targać? Oj nie wiem. Jakoż nie wyobrażam sobie siebie w tramwaju z lapkiem na kolanach :/ Wolałabym mieć gadulca w komórce. Chociaż na lapie się będzie szybciej pisało, ale on też sporo kosztuje, a ja nie mam za dużo kaski.

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Wobec tego raczej nie masz innego rozwiązania jak gadu na komórce. Nie jestem szczególnie zorientowana w której sieci taka usługa jest dostępna, ale jestem pewna, że znajdziesz wiele informacji na ten temat w internecie 😉

    szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    No włażnie na to liczę. Ja mam taktaka i widzę, że jest dla niego gadulec. Muszę teraz sobie rozkminić jak to zainstalować i dawaj testować. Za free pierwszy tydzień jest 🙂 Ciekawam jak to wyjdzie…

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    gg to uzależnienie………nie moglem kiedys zyc bez tego.
    Teraz kiedy mam kobiete na miejscu juz w zasadzie nie ma znacznia dla mnie!

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    mozesz sobie zainstalowac gg w komorce, po prostu sciagnac aplikacje ze strony. Ja tak mam w orangu, smiga elegancko i niewiele kosztuje. W ogole w orangu jest sporo fajnych uslug 3g dodatkowo, polecam. A na stronie wchodzimy w zakladke: gg w komorce

    szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    No dobra, ale ja mam taktaka jak już pisałam. Nie mam zamiaru go wymieniać. Z tego co widzę na ich stronce to mają eragg. Najlepsze, że się płaci złotówkę tygodniowo, a można siedzieć na tym gadulcu do woli. Przystępuję do testów 🙂

    szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ha!! Prożcizna, nawet ja to ogarnęłam już 🙂 Nawet się już nauczyłam szybko pisać. śmiesznie jest bo niektórym klawiszom się zmieniają funkcje i trzeba się przyzwyczaić.

    Mystery
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    a co z tymi co ery nie maja 😛
    np jak sobie zalatwic cos takiego na plusa 😕

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja na początku siedziałam non stop na gg… teraz jakoż mi to mineło 😉

    szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Albo sobie kupują taktaka 🙂 No nie wiem. U mnie jest fajnie bo to taniocha jest straszna, a w innych sieciach się płaci w zależnożci od tego ile się siedzi 🙁

    szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Dowoli, każdy tak mówi, a potem trzeba kupę kaski zapłacić. To ja wolę to z taktaka, złotówkę tygodniowo to akurat jestem w stanie zapłacić.

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    w nadchodzi tez jes gg i mozesz dowoli gadac za darmo:)bo dostajesz doladowania 150zl!

    szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    To chyba nie dla zwykłych ludzi tylko dla tych testerów. Nie czaruj. Wolę na zawsze pewną ofertę i dla każdego. Zresztą wolę taktaka bo to już tyle lat jest i pewna sprawa, nie ma obaw, że się wyłoży czy coż.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ja chcę mieć gadu ciągle pod ręką…"

Przewiń na górę