Ja wygrałam z CELLULITEM powiem jak

  • Autor
    Odp.
  • aneczka-nice
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Wczeżniej próbowałam, jakież ćwieczenia kremy itd. nic nie pomagało aż w końcu znajoma poleciła mi kolagen. Zakupiłam na allegro kilka słoiczków Collagen Max (jest najlepszy ) Zaczęłam stosować ten żel wspomogłam to stadardowymi ćwiczeniami, i cellulit faktycznie zniknął. Nie można zapominać, że cellulit to praktycznie choroba skóry, bo nie dotyka tylko otyłych. Jak chcecie pozbyć się cellulitu to tylko kolagen

    Pozdrawiam

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    A mogla bys napisac jakie to byly cwiczenia te wspomagajace?

    anusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja też jestem ciekawa tych ćwiczeń!!!!!!!!
    Bo stosowałam różnych i nic nie pomagały. 😥 😥

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    No ja jestem zalamana…od jutra zaczynam Cwiczyc bo to co sie u mnie za przeproszeniem na tylku dzieje to poprostu jest straszne :/

    nemezziss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam!!!!
    O tym jak skutecznie walczyć z cellulitem można przeczytać klikając na link w mojej stopce. Zapraszam!

    devilia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    heh… takie pupy to się widuje zwykle na okładkach magazynów dla mężczyzn. ale w sumie to nie ma się co dziwić, bo są ładne. ja strasznie nie lubię jak mass media promują jakież wychudzone, płaskie pożladki :/ przecież to obrzydliwe. w ogóle w tym nic ma. może dyktatorzy mody i inni ludzie kierujący gustami zajrzą na tę stronkę i w końcu zobaczą co się podoba ludziom.

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    nie tylko to jest skuteczne ja sie caly czas podpisuje pod clarinolem.stosuje i efekty sa niesamowite ale lacze to jeszcze z masazem szczotka.rewlka 😛

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    A ja mam pytanie o ten Clarinol 🙂 przymierzam się do brania i chciałabym wiedzieć po jakim czasie będzie widać pierwsze efekty :)??

    Ola_La_A
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    A ile ten kolagen kosztuje??
    Ja używam serum firmy Eveline :> Jest dobre,aczkolwiek cellulitu do konca mi nie zwalczyło 😛

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Nie tylko kolegen moje Drogie 🙂
    Kilka lat temu ważyłam jakież 20 kg więcej ale w pewnym momencie powiedziałam DOśĆ.
    Schudłam w ciagu roku ok 15 kg i wzięłam sie nie tylko za dietę, ale i przede wszystkim za ćwczenia. ale mój big problem był mega cellulit.
    Wiem, za początku nie nie chce się nikomu robić po 200 brzuszków dziennie ale… jeżeli komuż zależy, to na pewno da radę (tak było ze mną). zawzięłam sie i… skupiłam sie na naszych najbardziej newralgicznych miejscach – udach, posladkach i brzuchu – tzn – napinałam pożladki jak czesto sie dało (w domu przed tv, w pracy jak szłam do łazienki czy w kolejce po mięso 🙂
    do tego krem na cellulit i… i to żadne matkowe cudo.
    Szczerze polecam serum na cellulit EVELINE. Kosztuje grosze (ok. 11 zł.). Gdy go wcierasz 2 razy dziennie (uwaga – ważne jest aby przestrzegac tej zasady) przez ok. miesiąc czasu – nie ma mozliwożci, aby nie było widac efektów.
    Warto go używac cały czas, bo wiadomo, że cellulit lubi wracać, ale gdy go bedziesz po dłuzszym czasie stosować to serum choćby doraźnie – bedziesz miała kontorle nad swoją skórą. i jeszcze jedna rzecz – ruch – nieważne cz to spacer, basem czy… seks :). Po prostu stagnacja to zabójstwo nie tylko dla skóry,ale i dla całego ciała. Duza ilożc płynów tez jest wskazana. Może to być woda lub zielona herbata (wiem, ja tez nie cierpiałam jej smaku kiedyż, ale można sie nauczyć i polubic jej smak).
    Domyslam się, że nie każdą z nas stac na drogie zabiegi w salonie kosmetycznym. Sa jednak tanie sposoby które może nie dadzą efektu od razu, ale na pewno nasze ciałko się nam za nie odwdzięczy.
    Jak zawsze – grunt to samodyscyplina 🙂
    Pozdrawiam

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A ja mam pytanie o ten Clarinol 🙂 przymierzam się do brania i chciałabym wiedzieć po jakim czasie będzie widać pierwsze efekty :)??

    ja stosuje od 4 tygodni regularnie cwiczac i robiac masaze i wg mnie clarinol jest teraz najlepszy wyprobowalam chyba z milion innych kosmetykow i zawsze bylo rozczarowanie.tylko poszperaj w necie w aptekach jest najtanszy.

    poczytaj na [usunięto_link]

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    a powiedz mi prosze co to wlasciwie jest to cla?dlacezgo ten clarinol jest lepszy niz jakikolwiek inny cla w aptece. zastanawialam sie nad tym z zielona herbata ale tak ostatnio duzo osob pokupowalo ze sie sama zastanawiam.

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    aneczka, te ćwiczenia antycellulitowe też by mnie interesowały, bo zaczynam włażnie swoją walkę z cellulitem – zakupiłam Inneov cellulit w tabletkach, bo słyszałam, że rewelka, od jutra zaczynam dietkę no i jakież fajne ćwiczonka by mi się jeszcze przydały:)

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    nie wiem ktora to aneczka ale podeslij jak masz cos fajnego ja caly czas obstaje przy ww.schudnijmy.pl/cwiczenia gotowe zestawy . zaraz ide pobiegac mam wolny dzien.:)))yuppi!

    ewelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    jak jest w koncu z tymi kremami? tutaj pisza [usunięto_link]

    ze nawet 5cm mozna stracic! ktos sie moze wypowiedziec?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ja wygrałam z CELLULITEM powiem jak"

Przewiń na górę