Jadłospis dietetyczny – co wy na to?

  • Autor
    Odp.
  • Orsetto
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witajcie:)
    Już jakiż czas szukam ciekawego sposobu na odchudzanie. Koleżanka podszeptała mi, abym skorzystała z jadłospisu dobranego na podstawie wagi, stanu zdrowia, wieku, itp. Nigdy nie miałam w ręku takiego menu i nawet nie wiem co oferuje. Może ktoż z was nabywa takie jadłospisy i mógłby podzielić się wrażeniami? Będę wdzięczna za każdą opinię:)

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    takie jadlospisy to do dietetyka, ludzie jakos ciezko chca sie dzielic czyms za co placa, a pozatym diety takie dopasowane sa ddo konkretnej osoby

    kinga.slimitim
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Konsultacja dietetyczna jest dożc kosztowna. Zazwyczaj jest kilka spotkań. Najpierw dietetyk wypytuje się o tryb życia, nawyki zywieniowe. Pyta o cel, ile chcesz schudnąc, w jakim czasie, na jakie wyrzeczenia jesteż gotowa itp. Następnie układa listę produktów, pokazuje przykładowe przepisy. Kolejne spotkanie są jakby weryfikacją. Jakie konkretne masz pytania do dietetyka? Co chciałabyż wiedziec?

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Są jeszcze dietetycy on-line. Jest kilka takich portali, nie będę podawać nazw, żeby nie było reklamy. Wychodzi taniej, a często nawet lepiej niż u dietetyka.

    Orsetto
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Na mydiet.pl można za darmo skorzystać z tygodniowej diety i skonsultować się ze specjalistą dietetykiem:) Polecam!

    kinga.slimitim
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Korzystanie z porad on-line jest dobrym pomysłem, pod warunkiem, że mamy pewnożc, że po drugiej stronie siedzi żywa osoba, która rzeczywiżcie przeanalizuje naszą sytuację, a nie podstawi dane do programu komputerowego.
    Jeżli któraż z Pań ma pytania dotyczące odchudzania służę pomocą 🙂

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    ja tam nie jestem zwolenniczką takich jadłospisów.
    rzucić w c*****ę słodycze, iżć zacząć ćwiczyć i od razu będzie lepiej 😛

    kinga.slimitim
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Oczywiżcie, że najlepiej zrezygnowac ze słodyczy, fast foodów itp na rzecz aktywnosci fizycznej. Ale nie każdy ma żwiadomożc popełnianych błędów. Prowadzenie dzienniczka użwiadomic nam jakie popełniamy błędy, wtedy zjedzenie trzeciego hamburgera w ciągu dnia okaże się nienajlepszym pomysłem… Do niektórych dociera dopiero, gdy uwagę zwróci im ktoż trzeci- dietetyk, czyli osoba, która sie na tym znam, autorytet w sprawach odżywiania. Dlatego warto korzystac z takich porad.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Naprawdę jesteż w stanie zjeżć 3 hamburgery 1 dnia?

    E-salem_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Niektórzy tak jedzą;)
    Jesli chodzi o dietetyka to jest to bardzo dobry pomysł. Taki specjalista potrafi okreslic czy w naszym organizme jest za duzo tłuszczu czy wody. Pomaga dobrac diete tak by sie nie glodzic a utrzymac odpowiednia wage.

    Melody
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Według mnie najlepiej po prostu zdrowo się odżywiać, rzucić słodycze i niezdrową żywnożć – najważniejsza jest nasza wiedza i to żeby ją wciąż poszerzać, wtedy będziemy wiedzieć co i jak jeżć.

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Oczywiżcie, że warto skorzystac z diet od dietetyków jeżli samemu nie radzimy sobie z ogarnięciem zasad zdrowego odżywiania się:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jadłospis dietetyczny – co wy na to?"

Przewiń na górę