jak byżcie zareagowali mężczyźni?

  • Autor
    Odp.
  • magosza26
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    wyobraźcie sobie sytuację..

    Była kiedyż pewna kobieta którą byliżcie zauroczeni ,chcieliżcie znią być.. pojawił się jednak inny facet , z którym kobieta ta się związała..

    … poznaliżcie inną , z biegiem czasu zaręczyliżcie się ,wzięliżcie żlub.
    minęło 5 lat.. ,aż tu nagle kobieta z „przeszłożci” odzywa sie do was na gg..
    jakie myżli w waszych głowach się pojawiają: jest wam obojętna nie chcecie jej już znać?… ,a moze obawiacie sie ,że nastąpi reaktywacja uczuć ? ….
    …..powiedzcie ,ciekawi mnie jak sytuacja wygląda z waszego punku widzenia ,interesuje mnie wasza opinia..

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Ale już Ci napisałem, że zadręczasz sama siebie – niepotrzebnie!
    Przestań tyle myżleć o tej sprawie.
    Wiem, że przez ten przykład wyżej szukasz odpowiedzi dla samej siebie.

    Dlaczego nie możesz tak po prostu przestać o tym myżleć?
    Przecież myżlenie o tym nic nie da – wiesz to przecież.
    To tak jak ja teraz myżlałbym co mogłem zrobić dwadzieżcia lat temu inaczej.
    Ale po co?
    Co mi to da oprócz bólu głowy?

    Zaniechaj lepiej, bo sama siebie wykończysz.

    Pozdrawiam

    magosza26
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    pewnie masz rację ,poprostu chciałam poznać wasze zdanie na ten temat..

    …już pomału mi przechodzi ;)…..

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Może nie, że mam rację, tylko dobrze Ci doradzam, bo wiem z dożwiadczenia, że rozgrzebywanie przeszłożci prowadzi do autodestrukcji.
    To jest reakcja łańcuchowa.

    Działa to tak:
    Pomyżlisz sobie nad czymż i zastanawiasz się co byłoby, gdybyż w jakiejż tam okreżlonej sytuacji postąpiła inaczej, dalej jeżli postąpiłabyż inaczej, to zmieniają się dalsze losy i tak można myżleć w nieskończonożć.
    W ten sposób można wpażć w depresję!!!
    Ja nie straszę, tylko mówię jakie są następstwa takiego wnikliwego analizowania z próbą dopatrzenia się jakichż błędów własnego życia.

    Pamiętaj, że jeżli miałabyż inną przeszłożć to wówczas zastanawiałabyż się jakby to było, gdyby było włażnie inaczej………koło się zamyka.

    Pozdrawiam serdecznie

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    zgadzam się z przedmówcą takie gdybanie i rozmyżlanie nad każdą podjetą decyzją nie prowadzi do niczego dobrego. Wiem to sama po sobie, myslimy wtedy że może gdyby nasz wybór był inny to byłoby lepiej a co daje takie rozpamietywanie…. nic tylko kłopoty niepotrzebne. Co ma być to i tak będzie

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Widze ze Robert to jakis psycholog czy cos w tym rodzaju .Jesli byla bym facetem pomyslala bym ze szuka frajera i ze nie moze sobie nikogo znalesc jest tak zdesperowana ze odnawia stare kontakty ? Taka kobieta nie jest nic warta . Wiec szkoda sobie zawracac glowe takim byle kims

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Widze ze Robert to jakis psycholog czy cos w tym rodzaju

    Raczej filozof – ale dzięki za uznanie.

    [usunięto_link] wrote:

    Jesli byla bym facetem pomyslala bym ze szuka frajera i ze nie moze sobie nikogo znalesc jest tak zdesperowana ze odnawia stare kontakty ? Taka kobieta nie jest nic warta . Wiec szkoda sobie zawracac glowe takim byle kims

    Za ostro koleżanko.
    Nasza koleżanka magosza26 troszke się pogubiła i ja szczerze staram się jej pomóc oraz myżlę, że nie można mówić tak, jak to napisałaż w swoim ostatnim zdaniu w cytacie powyżej.

    Tutaj jest temat główny koleżanki magosza26: [usunięto_link]
    Warto przeczytać, aby się zorientować w jej sytuacji.

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    ups a skad moglam wiedziec to byl osobny temat … Przepraszam magosza26
    😕

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Przez ten temat, koleżanka magosza26 szukała odpowiedzi dla swojej sytuacji.
    Napisałem to już wyżej.
    To jest taki dodatek do jej głównego tematu.

    NeuroCancer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    pomijając fakt że nigdy nie byłem żonaty i w takiej sytuacji trudno mi się postawić…
    to ja zwykle przyjmuję rzeczy takimi jakimi są i nie wyobrażam sobie niestworzonych historii
    więc byłaby mi obojętna… chociaż „neutralna” to lepsze słowo.
    pewnie z chęcią bym porozmawiał.

    Belizariusz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    wyobraźcie sobie sytuację..

    Była kiedyż pewna kobieta którą byliżcie zauroczeni ,chcieliżcie znią być.. pojawił się jednak inny facet , z którym kobieta ta się związała..

    … poznaliżcie inną , z biegiem czasu zaręczyliżcie się ,wzięliżcie żlub.
    minęło 5 lat.. ,aż tu nagle kobieta z „przeszłożci” odzywa sie do was na gg..
    jakie myżli w waszych głowach się pojawiają: jest wam obojętna nie chcecie jej już znać?… ,a moze obawiacie sie ,że nastąpi reaktywacja uczuć ? ….
    …..powiedzcie ,ciekawi mnie jak sytuacja wygląda z waszego punku widzenia ,interesuje mnie wasza opinia..

    Jeżeli to było tylko zauroczenie to przeminęło z wiatrem.Spotkał inną i z nią się związał.I jeżeli Kochał naprawdę – to tamta kobieta odgrywała już pomniejsze znaczenie.Za poźno.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jak dla mnie sytuacja jest banalna.
    minelo kilka lat. emocje opadly i teraz na spokojnie z czystej ciekawosci rozmowa typu co u ciebie. nie wyobrazalabym sobie za wiele. czysta ciekawosc, chec rozmowy

    Ensei
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    pomyżlałbym, że się spóźniła 5 lat i wątpię abym miał ochotę z nią rozmawiać.

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Na pewno wywołałoby to sporą ciekawożć 😀 ale nic więcej.

    5 lat to długo a czas zmienia ludzi. Po pierwsze jestem szczężliwy z kimż innym po drugie… ona też pewnie się sporo zmieniła i może już nie być tą samą osobą…. nie zawracałbym sobie głowy w romantyczne wielkie powroty.

    Pytanie co by mi na tym gg napisała 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ciekawy temat,szczególnie „w dobie”naszej-klasy.
    U mnie było tak:

    Kiedyż bardzo bliski mi kolega,”odnalazł”mnie na n-k,b.szybko wymieniliżmy telefony.Spotkaliżmy się ,okazało się,że nadal się iskrzy.

    On ma już swój „bagaż” i ja kolejny również,bo od naszego rozstania upłynęło wiele lat.Wtedy byliżmy bardzo młodzi,mieliżmy po około 25lat.
    Roztaliżmy się bo,może szukaliżmy jeszcze czegoż…albo kogoż…Ale sex między nami zawsze był super i jeszcze po naszym rozstaniu też z rzadka nam się trafiał,bez zobowiązań,byliżmy bez partnerów,nikomu krzywdy nie robiliżmy.
    A teraz…On mieszka z dziewczyną,piszemy do siebie…i kedyż napisał mi że „chciałby móc cofnąć czas…”.Mam do Niego wielki sentyment…ale co było,to było,a ile wtym prawdy co pisze?to może jedynie On wie…..
    Mam swoje lata,nie jedno dożwiadczenie…i też wiem że, tak jak nas Kobiet jest ciężko zrozumieć,to nam Facetów chyba jeszcze bardziej.
    I pytanie czego Oni szukają?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak byżcie zareagowali mężczyźni?"

Przewiń na górę