Jak mogę go odzyskac??

  • Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    4 miesiące to wcale nie tak dużo. Ja bym to raczej nazwała zauroczeniem a nie miłożcią, skoro on nie chce być z tobą to po co mu się narzucasz[faceci wolą zdobywać dziewczyny, niz żeby one same się za nimi uganiały a juz tym bardziej narzucały się ]. Przemyżl dobrze sprawę czy on jest wart ciebie skoro nawet nie miał odwagi powiedzieć ci tego w realu

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    jest wielkim swinia zrywac przez neta.. nie ma do ciebie szacunku napewno bym nie chciala z nim byc… albo bym kazala mu zeby mi powiedzial w oczy ze mnie zostawia!
    co to jakies zrywanie przez neta.. no tak, tak jest łatwiej.. dziecinne zachowanie.
    ile macie lat?

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    co to jakies zrywanie przez neta.. no tak, tak jest łatwiej.. dziecinne zachowanie.
    ile macie lat?

    dokładnie o to samo chciałam spytać i to samo odrazu pomyżlałam.

    emotional_woman
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    nikt nie powiedzial ze zycie bedzie pieknie.
    wszystkie to przechodzimy.
    faceci tacy są i juz. nie zmienimy nic.
    doswiadczylam podobnej sytuacji
    ale to nie byly 4 miesiące, wiele wiele dluzej.
    kto ma gorzej ?

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Eh kobiety, jak zwykle nie na temat. Ona sie pyta jak go odzyskac, a nie co sadzicie o pomysle odzyskania. Ale sie usmialem z was niestety. 😆
    Dajcie jej samej rozsadzic, czy to ma sens czy nie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Greeneye nie badz taki hej do przodu! 😉 czasem dobrze jest znac opinie innych,a skoro julia3773 przedstawiła tu swoj problem to z pewnoscia liczyła się z tym,że każdy napisze co o tym mysli 🙂 ehhh faceci…

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Ale chyba bardziej liczyla, ze ktoras napisze na temat. Czy moze sie myle?
    Inni sa tacy hej do tylu, to rezsta musi byc hej do przeodu hhuuh 😛 😆 😮 😀 ❗

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Skoro kobiety nie pojmuja tematu to może mężczyzni sie wykaża i udzielą odpowiedniej porady?? 😆 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    Greeneye
    no to czemu nic nie radzisz kolezance?
    my to moze inaczej widzimy. nie odpowiadajc jej na pytanie wprost…
    wyrazilysmy zdanie na ten temat.. i wniosek jest taki nie warto wlaczyc o to dziecko.. i byc moze dlatego nie ma odpowiedzi!

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Moze dlatego, ze ja nie mam doswiadczen w staraniu sie o mezczyzn? 😆

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    Greeneye
    hehe.. no moze 🙂
    pozatym po co ona ma go prosic by do niej wrocil?
    ja bym nigdy czegos takiego nie zrobila… no chyba ze bym wiedziala ze mnie tamta osoba kocha.. i sie unosi honorem.. ale poprosilabym zeby mi powiedzial w oczy ze mnie zostawia…. a jak by tego nie zrobil to poprostu ma mnie gleboko w d….pie 🙂

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    idziezs na latwize. To nie sztuka powiedziec, skorko mnie kocha i chec ze mna byc, to jetsem z nim. Sztuka lwasnie kogos odzyskac. Jelsi Twoje spoosby polegalyby na proszeniu i plaszczeniu sie, hym trudno, kazdy ma swoje pomylsy 😆

    Powaznie, mysle ze wasz uklad nie mial rownowagi. Czyli ty dazylas go wielkim ucuzciem, a on to widzial i wykorzystywal. Znudzilo mu sie, albo jego uczucie oslalblo, odszedl. Co mozna poradzic? Poszukac tej rownowagi. W praktyce, nie moezzs mu pokazywac ze ejstes slaba i tylko czekasz, az na Ciebie skinie reka. Badz w jego poblizu, patrz co robi, z kim sie spotyka, badz w jego kregu znajomych. Odczekaj, moze badz z kims, by widzial, ze jestes atrakcjyna dla innyhc, ze sobie mozezs zdobyc faceta. Gdy zaczyna byc zazdrosny, gdy wsopmina czasy z Toba, nachodza go mysli wtedy, kurde dlaczego ja z nia zerwalem – wtedy jeste sna dobrej drodze. I moze po jakims czasie, na jakiejs wpsolnej (przyjacielksiej naturalnie :-)) imprezie zazcnie znowu sie do Cioebie zblizac.
    Inny pomysl, to wlasnie bycid jego przyjaicolka. Przeciez nie kazal Ci spadac. I graj w ta gre przyjaciolki, ciagl epodkreslajac ze jets ok, kazdy ma swoje zycie. Bezdiezs wiezidala kiedy wkroczyc.
    Prosze bez glupich komentarzy wykazujace wady tych pomyslow. Nie ma zlotego srodka, kazdy z nich moze sie okazac kompletna klapa. Ale, skorko tak bardzo chcesz .. probuj

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    napewno proszenim lazeniem za nim itp go nie zdobedziesz..
    badz piekna, dbaj o siebie.. wyjdz do ludzi.. niech cie gdzies przypakdiem zobaczy usmiechnieta wesola itp…
    nie pros.. nie badz naiwna.. i uszanuj jego zdanie…
    jak jak mialam ciezkie dni w zwiazku.. tzn on gdzies jedzil potem sie okazalo ze tako jakies kolezanki… zaczelam zyc swoim zyciem.. nie prosilam o nic… zaczelam chodzic na dyskoteki na rynek.. fryzurke zmienilam kolorek nowy polozylam… i poczul ze nie tylko on jest na swiecie… i dzisiaj jest zupelnie innym czlowiekiem… wiec mowie nie pros sie o nic… zacznij zyc swoim zyciem..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak mogę go odzyskac??"

Przewiń na górę