• Autor
    Odp.
  • kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Ale nie każdy tak ma. Ja muszę mieć motywację każdego ranka jak wstaję, bo nienawidzę tego.

    Katarzyna345
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Mi ostatnio brakuje motywacji. Może to ta zimowa pogoda, ale już długo to trwa.. Jakieś sprawdzone sposoby na zmotywowanie sie?

    PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Jeżeli lubisz to co robisz nie musisz za bardzo sie motywować- i chyba o to w tym wszystkim chodzi… Praca ma być chociaż w 70% przyjemnością.

    seronge
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Brak motywacji może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi lub psychicznymi. Ja bym poszła sprawdzić się do lekarza, zrobić badania krwi. Dieta też wpływa na samopoczucie.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    70% to raczej pasja. Praca, żeby chociaż kształtowała się na 40% to będzie dobrze!

    Vicky11
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Trzeba robić coś, co się lubi. Inaczej nie da rady. No i stale się rozwijać, bo można się wypalić.

    Najważniejsza w pracy jest atmosfera. Bez tego po prostu nie chce się wstawać rano…

    fenneco
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    pieniazkami :d

    jusia22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Warto planować rzeczy do zrobienia, po wykonaniu zadania odhaczać – wtedy widzisz swoją efektywność i zadowolenie wzrasta. Co jest ważne to nastawienie do pracy – brzmi to jak pusty frazes, ale prawdą jest, że jeśli będziemy się nastawiać negatywnie to mniej będzie się nam chciało

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak motywować się do pracy?"

Przewiń na górę