Jak nawilżyć włosy?

  • Autor
    Odp.
  • Ines
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Mam ładne, grube ale od jakiegoż czasu bardzo przesuszone włosy. Nie używam prostownicy, suszarkę bardzo rzadko, nie męczę ich żadnymi kosmetykami do modelowania itp, a mimo to nie wyglądają ładnie. Stosuje wiele odżywek nawilżających i regenerujących, piłam pokrzywę i inne herbatki ale to nic nie pomaga. Może za często je myję-dlatego, że u nasady przetłuszczają się. Włosy mam lekko falowane. Macie jakież dobre sposoby na nawilżenie włosów, jakież dobre, sprawdzone kosmetyki???

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    bio silk – jedwab – i… regularne podawanie włosom odżywki – no i czas…

    macabra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Nie wiem jak mozna nie myć włosów i głowy dla zdrowia… Wole mieć lekko przesuszone , niz tłuste włosy…

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Mnie przy ostatnim żcinaniu fryzjerka doradziła maseczki na włosy. W sumie stwierdziła, że nie ma za dużej różnicy jaką, bo wszystkie są teraz całkiem niezłe i chyba miała rację.

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    dobrze jest od czasu do czasu pojsc do salonu fryzjerskiego na nawilzenie wlosow…wlosy po tym staja sie takie gladkie i posluszne 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Nawilżać dobrze od żrodka i zewnątrz! Preparatów tych jest na rynku multum-ja osobiżcie lubię tabletki Silica! A na włosy maseczki,odżywki-też jest tego dużo! Maseczkę dobrze nałożyć na włosy,na to zwykłą reklamówkę i owinąć zagrzanym na kaloryferze ręcznikiem potrzymać nawet i 20 minut (nawet jeżli na opakowaniu radzą inaczej!) Przy takim cieple aktywne składniki łatwiej i silniej wnikaja we włókno włosa! Ja myję włosy codziennie a nie narzekam na ich kondycje wcale!

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ale teraz jakbys nie umyła dwa dni to bedziesz miała już tłuste
    jak się czężciej myje to szybciej sie przetłuszczają ja wiem to po sobie

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Moje kręcone,niesforne włosy na drugi dzień (jak się na nich przeżpi) wyglądają nieciekawie i nic się z nimi nie da zrobić,więc jestem chyba skazana na codzienne myie już zawsze!

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Też myję codziennie.Brzydko bym się czuła z nieumytymi.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Dokładnie-można też powiedzieć,ze przez codzienne mycie się wysuszamy skóre bo uszkadza się naturalny płaszcz lipidowy naskórka-i co mamy się nie myć codziennie czy próbowac sobie jakoż inaczej z tym poradzić (np regularnie smarując się balsamem)

    Czystożć,żwieżożć,komfort i zdrowy wygląd to podstawa!

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    moje włosy są takie, że da dni nie wytrzymają bez umycia. i to muszę je myć zdecydowanie rano, bo nawet przez noc robią się straszne. i może nie jest to dla nich najlepsze, to napewno nie zrezygnuje z mycia włosów.
    a poza tym słyszałam gdzież, że włosy trzeba myż tyle razy, ile tego potrzebują.

    Khushi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Ja używam indyjskiego oleju do włosów Dabur Amla. Jest naprawdę rewelacyjny i pięknie pachnie. Moje sztywne włosy są wreszcie miękkie.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Wcieraj we włosy olejek, np. arganowy, na kilka godzin przed myciem. Spróbuj też różnych maseczek, np. maseczki z awokado, która dobrze działa na suche włosy.

    nirmag
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Należy używać masek, i to za każdym razem

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Maski to tylko jeden z kilku sposobów skutecznego nawilżania włosów,oprócz tego stosujmy olejki,odżywki i nie zapominajmy o dobrym szamponie który będzie podstawą pielęgnacji naszych włosów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak nawilżyć włosy?"

Przewiń na górę