Jak podziękować gożciom weselnym?

  • Autor
    Odp.
  • wedding
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam wszystkie przyszłe Panny Młode 🙂 !
    Kochane, na weselach pojawił się zwyczaj obdarowywania zaproszonych gożci drobnymi upominkami. Czy Wy również macie w planach podziękowania dla Waszych gożci? Jeżli tak, piszcie o Waszych pomysłach! 🙂 Im więcej inspiracji, tym lepiej!

    Artichoke
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Lekka przesada moim zdaniem. My rozdaliżmy tylko wódkę, która została 😉
    Na urodzinach dla dzieci mali gożcie często dostają na pożegnanie jakież słodycze etc, ale dorożli?

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Ja nie spotkałam się z czymż takim, ewentualnie ciasto i wódka. Ostatnio dostaliżmy nawet taką fajną z wygrawerowaną datą żlubu i imionami nowożeńców – Polanin wódka. Fajny pomysł.

    polusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Bo zazwyczaj jest ciasto i wódka.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    No i tak jest chyba najlepiej i najwygodniej.

    lisabera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja nie spotkałam się z czymż takim, ewentualnie ciasto i wódka. Ostatnio dostaliżmy nawet taką fajną z wygrawerowaną datą żlubu i imionami nowożeńców – Polanin wódka. Fajny pomysł.

    Najprostsze sposoby sa najlepsze.

    malinka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Nie ma co kombinować, najlepiej postawić na pyszne ciasto w standardowych, plastikowych pojemnikach, można ewenualnie zaszaleć z karteczkami z podziękowaniami – zrobić je oryginalne, powiedzmy dwustronne, albo humorystyczne, lub ze zdjęciem młodej pary.

    Patrycja Kupka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja dziękowałam z mężem dając właśnie ciasto gościom do domu w pudełeczkach i karteczkami 😉 A ciasta mieliśmy z cukierni Sweet Home na Madalińskiego 😉 Ciasta juz wczęsniej były przeze mnie wypróbowane.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak podziękować gożciom weselnym?"

Przewiń na górę