Jak pomoc mamie? :(

  • Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    😉

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Ojej….to masz poważny problem… 🙁
    Nie wiem czy sama jestes w stanie jej pomoc… Lepiej poszukac pomocy u jakiegos specjalisty(pycholog,psychiatra)….mówię poważnie i…..guzik mnie obchodzi czy sie na mnie obrazisz(wiem jak ludzi czasem reaguja gdy sie o tym wspomina…)
    Ale …tak sobie mysle….czy z powodu tego, że facet mówi kobiecie takie rzeczy wpada sie w depresje…. Może powód jest troche bardziej złożony…
    Nio nie wiem Malinko…trzymam bardzo kciuki za Ciebie żebys znalazła „złoty srodek”

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    konieczna jest wizyta u lekarza ale nie psychologa tylko psychiatry sama lecze sie na depresje wiec nie pisze glupot!!!! Jezeli probowala sie zabic to nie ma na co czekac w koncu rozchodzi sie o zycie. A w depresje mozna wpasc nawet z blachego powodu, depresja jest grozna dla zycia to stan z ktorego twoja mam sama nie wyjdzie bez lekow i lekarza jezeli to silny stan depresyjny.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Jestem wlasnie po rozmowie z mama. Mowi ze jest juz okej,usmiecha sie. wiem ze nadal jest jej smutno ale ciesze sie ze, wogole sie podniolsa i pojechala z ojcem na wycieczke. Chyba sie jako tako pogodzili.. jednak boje sie ze dzis w nocy znow sie pokluca, ze znow cos bedzie nie tak 🙁

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    hmm.. twoja mama wcale nie ma depresji bo by nie miala dobrego humoru!! tutaj widze raczej mocne przygnebienie ,złosc i nerwy ktora gdy sie umacniaja czlowiek wpada w szal i robi glu[pie rzeczy. Musisz pomagac swojej mamie w trudnych dla niej chwilach a jesli sobie nie radzi polec jej wizyte u psychologa wtedy sie wygada i bedzie jej lzej.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    hmm.. twoja mama wcale nie ma depresji bo by nie miala dobrego humoru!! tutaj widze raczej mocne przygnebienie ,złosc i nerwy ktora gdy sie umacniaja czlowiek wpada w szal i robi glu[pie rzeczy. Musisz pomagac swojej mamie w trudnych dla niej chwilach a jesli sobie nie radzi polec jej wizyte u psychologa wtedy sie wygada i bedzie jej lzej.

    Przy depresji ma sie rowniez dobry humor. Moja znajoma wlasnie stracila przyjaciolke, ktora „niby” wyszla z depresji. Miala swietny humor, poszla do fryzjera, kupila nowe ciuszki, a na drugi dzien popelnila samobojstwo. Depresje trzeba leczyc u psychiatry i byc caly czas pod jego opieka.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    owszem ale jest wielka roznica w depresji a handrze i zlosci bo depresja to choroba ktora bez lekow nie daje efektow mam depresje wiec wiem co twoja kolezanka przechodzilai sa takie momenty jak ”fale” w depresji ale one sa co jakis czas a tutaj jest inna sytuacja tu nie ma depresji tylko zlosc i nerwy ale tez trzeba byc pod okiem psychologa nie koniecznie w tym przypadku psychiatry.

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Jeżli ktos chce odejżć najczężciej raptownie poprawia mu się nastrój, kobiety podrywają, idą na zakupy szaleją, faceci nawet szare myszki idą do nocnego klubu itp., a następnego dnia tej osoby nie ma. To pożegnanie z życiem.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Chyba tutaj potrzeba psychologa 🙁

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Jestem tego samego zdania co Zielonooka. Sama możesz oczywiżcie wspierac mamę. Musisz wspierac, byc przy niej. Ale z tego co mówisz to jest bardziej złożony problem. I chyba rzeczywiżcie bez fachowej pomocy nic sama nie wskurasz

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak pomoc mamie? :("

Przewiń na górę