Jak pozbyć sie tłuszczyku z bioder i wewnętrznej czeżci ud?

  • Autor
    Odp.
  • paulina20b
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moim problemem sa biodra (szczególnie z tyłu a nie po bokach) i wewnetrzna czesc ud nawet jak schudlam to w tych miejscach i tak jest sporo tkanki tłuszczowej. Czy nie wiecie jak mogę sie tego pozbyć??

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    ja tez tak mam ze jak chudne to na udach mi zostaje;/ no ale coz poradzic 🙁
    ja np juz sie do tego przyzywczailam
    no ale jak by ktos wiedzial jak to zrzucic to prosze pisac:P

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    co tu duzo mówć przede wszystkim ruch no i rozsądne odzywianie – tez mam ten problem tylko brak mi silnej woli do ćwiczeń i zmiany odżywiania

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    cwiczenia… tak to jest, jak sie tylko chudnie i nie pracuje nad cialem jednoczesnie.
    Poza tym mozesz sie wspierac produkatami avonu na zmiejszenie celulitu bo calkiem niezle naciagaja skore.. ale trzeba je stosowac regularnie i conajmniej miesciac eby byly efekty a sa. 🙂

    sarenkamloda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    kremy… ja w to nie wierzę. Po prostu niektórzy mają taką budowę i już. Ja też taką mam i nic się z tym mi nie udaje zrobić. może nie możemy niektórej grupy produktów jeżć jak ktoż coć wie to piszcie 😀

    maagiic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    To da sie zwalczyc… ja miałam okropny celuit, wystarczy troche pracy…
    kupcie sobie takie cus do mycia-szorstkiego ale nie polecam jakis rekawiczek czy cos, ja kupiłam myjke taka ostra i twarda… wystarczy co wieczor brac szybką kąmpiel i robic mocne masaze. po kąmpieli posmarowac balsamem obojetnie jakim. po Miesiacu widac znaczne zmiany nawet u osob ktore maja z tym ogromne problemmy!

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Glównie powinny to być ćwiczenia aerobowe czyli różnego rodzaju bieżnie, rowery, stepery itp. gdyż dzięki temu spala się tłuszcz i to można uzupełnić ćwiczeniami podanymi przez Onione – za ich pomocą ujędrni się i wzmocni te partie ciała.

    fly
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć , a do tego najlepsza dieta MŻ ( mniej żreć) 😉 a tak poważnie to napewno jesteż piękoną kobietą i żadna dieta nie jest Ci potrzebna…. Ja też nie mam idealniej figury, ale nauczylam sie lubić siebie, jeżli Ty uznasz ze jesteż piękna to tak samo będą Cię postrzegać inni…. co z tego że bedziemy przechodzić drakońskie diety…chwila zapomninia i wracamy do punktu wyjżcia….Nie latwiej poprostu zaakceptowac siebie…myżle że to najlepsza „dieta” 🙂

    kicia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    prawda, ale jaka ogromna satysfakcja jest kiedy się wymodeluje sylwetkę 😀

    fly
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    nie da się ukryć 😀

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    mogę wam polecić ćwiczenia aerobiczna szósta weidera jest super sama stosuje w brzuchu zgubiłam 10 cm w udach 3

    Kinia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    tak jak Onione polecam jazde konno 😀 dobrze wpływa na kregoslup polecam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak pozbyć sie tłuszczyku z bioder i wewnętrznej czeżci ud?"

Przewiń na górę