Jak radzicie sobie z pogorszeniem nastrojów w związku z koronawirusem?

  • Autor
    Odp.
  • Zocha87
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Kobietki (i nie tylko)!

    Jak radzicie sobie z dobijającą, kwarantannową aurą? Próbuję zająć głowę czymś kreatywnym i podtrzymać pozytywne myślenie, ale jest coraz ciężej 🙁

    nikaa
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Przede wszystkim ograniczam czytanie wiadomości. Raz dziennie wystarczy żeby być na bieżąco z wydarzeniami a nie dołuje się dodatkowo. Jeśli masz kwiatki lub ogród to spróbuj o nie zadbać – poobcinaj liście, podlej, przesadź w większą doniczkę… zaopiekowanie się czyms żywym bardzo mnie uspokaja, więc może i tobie pomoże. W sieci jest też dużo poradników jak fajnie wyeksponować rośliny w mieszkaniu wiec w sam raz zadanie na kreatywność. Trzymaj się tam i dawaj znać jak samopoczucie. My kobiety musimy się trzymać razem! 🙂

    olsh
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    staram się po prostu zająć sobie produktywnie dodatkowy czas. wynajduje sobie jakieś rzeczy nowe, na które nie miałam czasu haha

    Aleksandra
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Polecam znaleźć sobie jakieś kreatywne zajęcie 🙂 Ja od początku kwarantanny by zając czym swoją głowę uczę się języka norweskiego i świetnie mi idzie. Kursy językowe są łatwo dostępne w internecie i jest dużo bezpłatnych aplikacji do nauki. Zaczęłam też „kolorować” obrazki z numerkami i nie chodzi mi o takie kolorowanki dla dzieci – w sklepach internetowych można zaleźć przepiękne obrazy do pomalowania farbami po numerach, bardzo polecam świetnie zajmuje głowę.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Ja miałam tkai zamiar z językiem, ale się rozmyło. Za to ćwiczyłam dużo i choć nie planowałam to schudłam 4 kg

    jusia22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Maraton seriali, wieczory z książką, ćwiczenia fizyczne, nauka języków? U mnie dobrze sprawdziły się wszelakie robótki manualne – szycie, haftowanie, na które nigdy nie miałam czasu, a zawsze chciałam doskonalić

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak radzicie sobie z pogorszeniem nastrojów w związku z koronawirusem?"

Przewiń na górę