• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Nie wierzę w to, co czytam 😯

    Tequilla, czy juz ten moment nastąpił? Odchudzasz się? w jaki sposób?

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Dorka, to od czego mam zacząć? Decyzja podjęta…

    Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Oj taaaaak 🙁 Nastąpił. Skoro jak wchodzę po schodach to już mam problem z kolanami to sądzę że to własnie ten czas 🙂 Najwyżej koniecznożci 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Dorka, to od czego mam zacząć? Decyzja podjęta…

    Od konsultacji, na stronie masz adresy i telefony centrów odchudzania, jeżli nie ma żadnego w Twoim mieżcie to na pewno pomogą Ci znaleźć konsultanta gdzież bliżej, a on już Cię dalej pokieruje 🙂

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Dzięki wielkie Dorka, trochę się minęłyżmy czasowo, ale muszę się pochwalić, że już po konsultacji jestem. 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    I jak? Kiedy zaczynasz? Od którego stopnia?

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Narazie od drugiego, a Ty jak zaczynałaż?

    Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jestem już po miesiecznej kuracji 🙂 Tylko pozwoliłam sobie troche zaszaleć w ostatnim tygodniu, ale nie dało się inaczej byłam u przyjaciólki na weselu. Było dużo szykowania wszystko trzeba było sprobować (żeby gożcie sie nie potruli), poźniej tydzień czasu poprawiny. Ale było bosko, teraz znowu wracam do rzeczywistożci 😀

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Ale od jednej imprezy dużo nie przytyjesz. Jedyne co – wybijasz się z rytmu odchudzania. Ciężko było wrocić do rzeczywistożci po takiej rozpużcie? Mam na myżli rzeczywistożć dietetyczną. 😉

    amelia890
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A może warto spróbować genodiety czy jakoż tak? Ostatnio gdzież o tym czytałam. Podobno innowacyjna i skuteczna metoda 🙂

    Anielak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ewentualnie – dla wygodnych, albo może raczej, dla dziewczyn nie mających zbyt wiele czasu ( a dotyczy to raczej większożci :P) catering dietetyczny? Sama się nad tym zastanawiam…

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

    Ewelina Jelen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja nie wierzę w tabletki odchudzające. Jak dla mnie podstawą jest ruch i dobra dieta. Sama od jakiegoś czasu wzięłam się za siebie, regularnie trenuję, a o moją dietę dba Diet4U. Moje ciało się zmienia, a co najważniejsze, zmienia się moje nastawienie do życia 🙂 Czuję się wspaniale!

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło – ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów – koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba – razowy. Zamiast szklanki coli – herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa – warzywny, komunikacja miejsca – spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście – ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby sie widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Nataliąą, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 733 566 390. Powodzenia

    jolakrejzola
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Powinno się zadać pytanie, jak zdrowo schudnąć 🙂 Zmiana stylu życia, to jest coś, od czego powinniśmy zacząć. Ja się w końcu oddałam w ręce specjalistów, dokładnie do firmy DIet4u, którzy dbają o to, żebym się zdrowo odżywiała, bez ciągłego liczenia kalorii, ważenia produktów czy stania w kuchni godzinami. Po prostu przy dwójce małych dzieci, pracy i zajęcia się domem brak mi na to czasu. Dodatkowo chodzę regularnie na fitness i na basen. Wszystko musi się zacząć w naszej głowie, pozytywne nastawienie i determinacja są kluczowe.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak schudnąć ?"

Przewiń na górę