• Autor
    Odp.
  • slodyczslodyczy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja uwazam ze stosowanie plastrów, wspomagaczy czy tabletek na odchudzanie to zła droga. Przede wszystkim schudnac trzeba z głową by nie obciazyc organizmu i stawów. W tym celu nalezy udac sie do dobrego dietetyka oraz rozpoczac cwiczenia pod czujnym okiem trenera.  Ja wybralam dietetyka w Panaceum który opracowal dla mnie indywidualny plan zywienia w oparciu o badania ktore mi wykonano i o moje mozliwosci i zapotrzebowania. Efekty są super, jem to co lubie, dieta nie jest droga a w polaczeniu z cwiczeniami kilogramy faktycznie leca w dół

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Natalią (kom.733 566 390) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg 😉 Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak schudnąć ?"

Przewiń na górę