Jak się ubrać na święta?

  • Autor
    Odp.
  • fidoma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Witajcie,

    Jak się ubieracie podczas świąt? Czy zawsze elegancko? Czy można sobie pozwolić na szaleństwo?

    Mój wybór to:

    [usunięto_link]

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    bluzka jak najbardziej w porządku, tylko jeżli chodzi o żwięta to nie do dzinsów. jeżli już to do spodni na kantkę, albo spódnicy eleganckiej. : )

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem warto się w te dni jakoż lepiej ubrać. W końcu są raz w roku. Poza tym zawsze towarzyszy im taki podniosły nastrój wiec może warto się w niego wczuć i zadbać również o swój wygląd. Poza tym najlepiej jest wtedy założyć coż czerwonego w końcu ten kolor zdecydowanie kojarzy się ze żwiętami 🙂

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Oczywiżcie, że warto się ubrać ładnie. Jeżli jakaż kobieta nie ma na co dzień możliwożci wykorzystać jej najlepszych ubrań. To miłe jak rodzina raz w roku w tym samym czasie wygląda elegancko 🙂 Daje to dodatkowy urok tej żwiątecznej atmosferze.

    sadzonka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    hmm..chyba zawsze elegancko ale z dodatkiem żwiątecznym np. kolczyki w kształcie choinki

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Niezły spam.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Jeżli w gronie rodziny, to swobodnie, ale równiez odżwiętnie, to przecież żwięta i kiedy ubierzemy się z większą starannożcią podkreżlimy wyjątkowożć tej akurat kolacji.

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Nie podoba mi się ta bluzka. średnio ładna. Ani elegancka za bardzo, też nie jakaż sportowa. Ja preferuję bardziej klasycznie: czarna, ołówkowa spódnica, szpilki, koszula. Jest elegancko, żwiątecznie i kobieco

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak się ubrać na święta?"

Przewiń na górę