• Autor
    Odp.
  • agrado
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Racja 5 latka za chwilę pójdzie do szkoły.Na żcianach najlepiej byłoby powiesić plakaty w antyramach. Takie plakaty łatwo wymienić. Bohaterowie ulubionych bajek przecież u dzieci zmieniają się stosunkowo często.

    Americana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Może do tego jakiż modny ostatnio domek kartonowy do zabawy np. z Tektoory. Za parę lat zabawka pewnie się znudzi, nie będzie szkoda oddać ją na makulaturę 🙂 Baaardzo eko.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Ładnie:)

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja włażnie też urządzam teraz pokój dla córeczki, co myżlicie o takiej galerii ?

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Naoglądałam się różnych aranżacji w internecie i salonach meblowych i im więcej ich było to decyzja stawała się coraz trudniejsza . W końcu pojechałam do Agaty i spodobała mi się kolekcja Calineczka , nie tylko na pięć lat tak do 10-12 🙂 .

    Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Galeria bardzo pomysłowa 🙂

    Studio Caramella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Radzę urządzić pokój dla dziewczynki w tym wieku, w stonowanej linii francuskiej. Meble takie ozdobione są dekoracyjnym frezem i wysokim gzymsem, a na dole wykończone klasycznym cokołem. Zdobienia te są gustowne i nie przesadzone, daleko im do przepychu.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Dla mnie osobiżcie jest zbyt stonowany i zimny,pokój dla dziecka powinien być mimo wszystko w ciepłych kolorach lub z ciekawym motywem fototapety na żcianach,nie sądzicie?

    gosikk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    moim zdaniem nalezy unikać pstrokacizny, bo taka pięciolatka niebawem idzie do szkoły i znów będzie szykowął się kolejne zmiany poważniejsze już pod naukę i szkołę, ale nie widzę nic złego w fajnej kolorystyce dziewczęcej 🙂 macie jakież pomysły konkretne, bo może nawet o tym samym myslimy?

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Minęło już trochę czasu,więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to daj znać na forum na jaką aranżację pokoju ostatecznie się zdecydowaliżcie,czekamy na zdjęcia:)

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    A widziałaż te meble z motywami z bajek?

    Jak dla mnie to żwietne rozwiązanie w pokoju dziewczynki. Moja córka nie chce wychodzić ze swojego pokoju tak jej się podoba 🙂

    niobe
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ostatnio znalazłam w internecie lampy sufitowe które były w kształcie balonów, a sznurek od balona był włącznikiem żarówki. Bardzo fajnie t wyglądało i do pokoju dziecka nadawałoby się idealnie 😀

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Na stronie pimpit.pl jest sporo ciekawych dekoracji myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja miałam problem z wyborem tyle fajnych rzeczy, a wiadomo wszystkiego nie wstawię 😉

    Nata-info
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A może bajkowe motywy? Polecam poszukać ciekawego wzoru fototapety, dobrać do tego wygodne łóżko oraz funkcjonalne meble które posłużą także w wieku szkolnym naszemu dziecku. Dodatkowo zadbaj także o klimatyczne oświetlenie.

    fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja się po prostu córce spytałam jaki chce pokoik, pokazałam jej kolorki farb dulux easy care i wybrała czysty róż. Chciała pokoik jak z krainy wróżek i tak jej urządziłam wedle jej życzenia. Dodatki też ma różowe, foletowe i białe. Skoro w takich barwach najlepiej się czuje to dlaczego nie miałabym spełnić jej marzenia? 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak urządzić pokój 5-letniej dziewczynki?"

Przewiń na górę