Jak zaskoczyć męża

  • Autor
    Odp.
  • angela1
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 5
    • Bywalec

    Pomóżcie mi pozytywnie zaskoczyć mojego męża. Od jakiegoż czasu z przyczyn od nas niezależnych nie mieliżmy czasu spędzać wieczorów ze sobą i kochać się razem. Powiem szczerze nie oczekuje od niego jakiejż inicjatywy ponieważ jest bardzo zapracowany i może o tym nie myżleć, ale chciałabym mu zrobić jakąż wyjątkową niespodziankę, Może doradzicie coż??

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Bądź dla niego miła cały dzień:)

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    to bylo wredne;p

    wiesz jesli masz taka mozliwosc zabierz go na kolacje do restauracji do kina ale jesli mowisz ze jest zapracowany upewnij sie kiedy ma wolne….to w sumie taka bezpieczna propozycja….
    nie znam twojego meza wiec trudno mi powiedziec jak mozna pozytywnie zaskoczyc to bardzo personalne….bo mozesz sie tez odstawic na dive zrobic kolacje w domu a on wroci zmeczony i nawet nie zauwazy bo jedyne o czym bedzie myslal to by jak najszybciej sie znalesc w lozku a nie konwersowac przy swiecach..trudne pytanie

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Restauracje nie działają w ten sposób na facetów 🙂 Jeżli jest zmęczony tym bardziej nie będzie mu się chciało. Lepiej coż w domu pokombinować:)

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    no to tez uprzedzic kolege ze wychodzimy a nie mowic mu gdzie i kupic mu bilet na mecz pilkarski albo wyscigi zuzlowe ……bedzie zaskoczony na bank

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Niezłe 🙂

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    a moze zorganizowac jakas relaksujaca kapiel, swiece, masazyk, przejsc do czegos wiecej … 😉 to juz tak troszke po bandzie moze byc jak Twoj wybranek wroci zmeczony ale nigdy nic nie wiadomo 😉

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    Banały, banały, banały..Jakbym czytał porady sercowe babci Zochy 🙄
    Facet jak będzie chciał sobie pójżć na mecz czy do kina, na pewno sam sobie to zorganizuje 🙄 He he…wytworna kolacja z winem, zamiast wymarzonego browarka i hamburgera – na pewno będzie zachwycony 😆
    Wspólna kąpiel, jakież żwieczki, pachnidła – to kręci Was, kobiety. Statystyczny facet zadowoli się kanapkami, nieograniczonym dostępem do pilota i brakiem Waszego narzekania. Tu nie ma co kombinować.
    Ja co prawda nie jestem żadnym tam zwykłym Kowalskim, ale nic mnie tak nie wqrwia, jak sztucznożć i wymuszony romantyzm 👿
    Zresztą już to kiedyż mówiłem: nalepsze co kobieta może zrobić dla faceta, to przebrać się w fajne ciuszki i polecieć 😉

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    banaly z tego przeciez sklada sie zycie …z banalow nie widze nic sztucznego czy wymuszonego w relacji dwojga ludzi…ktorzy sie kochaja Jesli zna sie swojego partnera dobrze sie wie kiedy co i jak mozna zorganizowac …..i co dla niego lub niej jest meczace, wkurzajace, a co mimo nawet zmeczenia potrafi go/ja pobudzic usatysfakcjonowac i zadowolic…dla jednych to bedzie mecz hamburger i szybki numerek dla innych romantyczna kolacja przy swiecach dla jeszcze innych weekend poza domem itd itd zaleznosci od srodkow finansowych i pomyslow….

    zas na ektrawagnacje nalezy miec odpowiednio ekstrawagncki zasob portwela a chyba dobrze wiemy ze nie kazdy go ma wiec…zbyteczne

    ma sie to co sie lubi lub lubi sie to co sie ma;)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Kolacja przy żwiecach też by mnie nie kręciła i zgadzam się z raptorem to bardziej dla kobiet i kasa nie ma tu żadnego znaczenia, nie te klimaty. Ale ten hamburger to już lekkie przegięcie 😉 Mnie tam wspólna kąpiel kręci ,albo jeszcze lepiej prysznic,a fajne ciuszki to można zostawić na koniec 😉
    Prawda jest taka ,że Ty z nim mieszkasz i wiesz najlepiej co lubi robić ,gdzie chodzić itd.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Striptizem trzeba umieć i mieć do niego charakter. 😈

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    proponuje od zamontowania duzego lustra ….posiadania dobrego krzesla a w miare mozliwosci rury…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja proponuje najpierw zgubić ciuchy z dołu ,a później z góry nigdy na odwrót 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    No co Ty zawsze najpierw majtki lecą ,a później stanik chyba ,że w wykonaniu męskim to najpierw koszulka potem spodnie 😉

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    nierawda…w striptizie majtki ZAWSZE ida na koncu…..a nawet jak juz majtki na koncu pojda to i tak pan musi poczekac na efekt koncowy Kowal nie odwracaj porzdku, a my tu o striptisie a nie o innych rzeczach kiedy to kolejnosc jest taka jaka przedstawiles……..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zaskoczyć męża"

Przewiń na górę