• Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Nie mam kratki takiej jak mają faceci bo wcale mi się to u dziewczyn nie podoba…ale mam płaski brzuszek z lekko zaznaczonymi mięsniami…taki jak czasami widzimy u kobiet reklamujących jakież sprzety do ćwiczeń, czy aerobik…:D a ćwiczyłam przez ponad pól roku..ale później przyszły wakacje i przestałam niestety…lenistwo wygrało 😀 może od października znów zaczne ćwiczyć, ale teraz chciałabym bardziej nad udami popracować i pupą:D znacie jakież fajne cwiczenia może? Czytałam, ze najlepiej pływać, ale nie przepadam za męczeniem się na basenie…wolę raczej się tam pobawić:D

    na miesnie ud i pupy są dobre cwiczenia”8 minute buns” i „8minute legs” kazdy zestaw trwa 8 minut no ale rzeczywiżcie czuc które mięsnie pracują 😀 . sa to filmiki wpisz w gogle to ci wyskoczy mozna je żciągnąć.

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    O no całkiem przyzwoite:D zaczynam ćwiczyć…znaczy sie nie od teraz bo jeszcze troche poleniuchuje…:D

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    dzieki dziewczyny chyba od dzis musze zcac brzuyski ja tez mam inen wszytsko w normie atyje duzo na brzuchu:/ maskra kurcze zaraz ide do brzyszków ale ja nie chce miec umiesnionego:/ ja chce miec płaski brzuszek a nie miesnie:/ Kolezanka jest tu taka ktora trenuje mogłabys mi powiedziec ile mam ich swiczyc ile tych brzyuszków czy to na czas kiedy i co zorbic aby był plłaski a nie umiesniony proosze

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    kochanie napisalam ci na prywatny co i jak, a jesli chcesz schudnac to pamietaj ze nie tylko z brzucha schudniesz , cwicz rano na czczo i jesli chcesz robic brzuszki to rob najlepiej wiecej powtorzen w mniejszych seriach czyli np na poczatek 2 serie po 30 spiec, do tego powinnas odpowiednio sie odzywiac i wykonywac aeroby , bo pewnie masz figure typu jablko wiec tluszczyk odklada ci sie na brzuchu.

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ćwicz…skoro masz nadmiar brzuszka to masz co zamieniać na miężnie 😀 też miałam troche brzuszka…cwiczyłam…a teraz mam płaski brzuszek i na dodatek ładnie wyrzeźbiony 😀
    Ja ćwiczyłam w ten sposób:
    1. na poczatek brzuszki w ttrzech seriach, po 15 w pierwszej, 10 w drugiej, 5 w trzeciej. przerwy między seriami ok 1,5 – 2 min.
    2. Stopniowo zwiększałam ilożć brzuszków….po 20, 15, 10 a po trzech tygodniach 25, 20, 15.
    3. Następnie zmieniłam zwykłe brzuszki na takie: mój chłopak siadał na krzeżle a ja na nim (przodem do niego), nogi zakładałąm za oparcie krzesła i opuszczałam się na dól 😀 oczywiżcie możesz to robić bez chłopaka 😀 ale ja bałam się sama na krzeżle, myżlałąm, że mis ie przewróci:D troche ciężko na początku było sie podnieżć ale dawałąm rade:D i nie robiłam ich tak dużo jak tych zwykłych…cztery serie po 5:D
    4. Na końcu ćwiczyłam na przemian..raz brzuszki, a raz tzw. nożyce (lezysz z wyprostowanymi nogami, nogi podnosisz jakie 5-10cm nad podłogoe i machasz nimi góra dól, lub jak wolisz na boki)

    Aha i ja ćwiczyłam co drugi dzień, bo czytałam, ze nie powinno się ćwiczyć każdego dnia bo mięsnie przy wysiłku się nadrywają i przy zbyt częstym cwiczeniu nie zdążą sie odbudować 😀

    Trzymam kciuki 😛

    dziekujemy. Twoj wpis naprwade mnie zmobilizowal. wezme sie za siebie porzadnie… zwlaszcza, ze dzis polowa miesiaca, a mnie sie latwiej zmobilizowac albo od 1 albo od 15… wiem, ze to dziwne, ale tak mam. a cwiczen na uda tez poszukuje, bo tej czesci ciala to u siebie w ogole nie lubie 😥

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Podobno aby zgubić brzuch trzeba robić ćwiczenia na całe ciało, cardio itp

    Izka3008
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Przede wszystkim warto zacząć się zdrowo i regularnie odżywiać. Ja w związku z tym skorzystałam z cateringu Wygodnej Diety, to oni przyrządzają dla mnie posiłki- swoją drogą bardzo smaczne, świeże i syte więc nas pewno nie chodzę głodna;) D tego trochę ćwiczeń i u siebie bardzo szybko zobaczyłam i poczułam efekty;)

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    najlepiej udać się na fitness albo siłownie i porozmawiać z trenerem. Trzeba zadbać o dietę i aktywność fizyczną, wtedy pojawią się efekty.

    Paweł Głowacki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Fitnes i siłownia nie zawsze dają takie rezultaty na jakich nam zależy. Ja znalazłem ten artykuł [usunięto_link] ale ile jest warta wiedza tam zawarta to nie wiem. Może komuś się przyda

    freedzia85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ja uznaje zasadę 70% diety i 30% ćwiczeń, trzymam sie tego i czuje sie dobrze w swoim ciele 🙂

    MagdaTa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Dla tych którzy chcą popracować nad swoim brzuchem jeszcze przed wakacjami, polecam skorzystać z usług zespołu profesjonalistów [usunięto_link]. Pomogą oni ułożyć indywidualną dietę w oparciu o przyzwyczajenia, ulubione produkty spożywcze i aktywność fizyczną. Dążenie do pięknej sylwetki wcale nie musi być trudne, niezależnie od wieku.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?

    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?

    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?

    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl

    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !

    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.

    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!

    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl

    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !

    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!

    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Hej, polecam zainteresować się efedryną, jest to środek często używany przez sportowców, który przyczynia się do budowania sylwetki opartej na mięśniach a nie na tłuszczu. Zamówiłam od dziewczyny z internetu Natalii (kom.733 566 390) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło. Polecam

    magaszka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nie da się zrzucić samego brzucha 🙂 Można powoli, systematycznie zrzucać wagę z całego ciała. Dużo ruchu, no i dieta to podstawa. Nie wiem jak podchodzisz do cateringów dietetycznych, ale ja się przekonałam do takiej formy odżywiania. Zamawiam na Diet4U i zdecydowanie lepiej się czuję, kiedy ktoś kontroluje moje kilogramy 🙂

    jolakrejzola
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja bardzo przytyłam w drugiej ciąży, nie mogłam na siebie patrzeć po porodzie. Dzieci mam z różnicą rok i 4 m-ce, więc nie miałam czasu niestety zadbać o siebie przy dwójce małych dzieci, ponieważ byłam z nimi sama non stop. Też miałam bardzo duży brzuch, dopiero po roku od drugiego porodu postanowiłam skorzystać z pomocy specjalistów. Zajęcia fitness i właśnie posiłki z Diet4u przyczyniły się do zrzucenia zbędnych kg i lepszego samopoczucia. Nadal zamawiam jedzenie i bardzo sobie chwalę, smacznie, zdrowo i różnorodnie. Dla mnie to super wyjście

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak zgubić brzuch???"

Przewiń na górę