• Autor
    Odp.
  • april91
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Też siebie nieznosze…. Dzisiaj mam doła, a najgorsze że nie mam się komu wygadać. Czuję się okropnie, czuję że ja jestem okropna i czuję do siebie wstręt. A zamiast się uczyć to się załamuję. Totalna porażka.

    Zakrecona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja tez mam doła gdy nażram sie jak żwinia a potem chce mi sie beczec 🙁 np teraz bo jestem przed okresem i mam taki apetyt ze szok!!!

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    @Zakręcona wrote:

    Ja tez mam doła gdy nażram sie jak żwinia a potem chce mi sie beczec 🙁 np teraz bo jestem przed okresem i mam taki apetyt ze szok!!!

    nie przejmuj się, mnie też zawsze dopada OLBRZYMI głód przed okresem, ale ostro się pilnuję w międzyczasie.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Dziewczyny musicie zmienić sposób myżlenia a nie bezsensu się karać.

    cafelate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja proponowałabym pić wodę kiedy chce Ci się jeżć, to jest najlepszy sposób na łaknienie.Lubię najbardziej staropolankę, bo ma super smak:)

    mariann
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Też miałem problem z nadwagą, ale kiedy moja żona postanowiła zrzucić pare zbędnych kilogramów zacząła używać ………… Nie chciało mi się wierzyć, że te tabletki cokolwiek jej pomogą, a jednak szybko się przekonałem jak bardzo się myliłem :/ Dlatego sam zdecydowałem się zadbać o swoje ciało i skorzystałem z soeco i tam dokonałem zakupu. Tabletki pewne ograniczenia w jedzeniu, ćwiczenia i nie musiałem długo czekać na efekty 🙂


    Edit: kowal2

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    tabletki? nic co nie jest robione naturalnie nie da pożądanego efektu – to jasne jak słońce. POza tym co do słodyczy… trzeba zrobić badanka czy przypakiem nie ma za mało chromu w organizmie, jesli jest to trzeba to uzupełnić. Poza tym zaczynając dietę sprawdza sie krew, mocz itp czy przykładowo nie ma ketonów – wtedy odchudzać sie wolno!

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    W momencie, gdy odczuwam głód a jeszcze nie nastała pora jedzenia to sięgam po butelkę wody niegazowanej. Która doskonale zmniejsza uczucie głodu, tym samym zmniejszając apetyt.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Woda się przydaje, też popieram. Poza samym faktem, że trzeba pić wodę i uzupełniać ją w organizmie to faktycznie można dzięki niej odczekać do odpowiedniego momentu kiedy powininen być posiłek.

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Woda jest swietna bo oczyszcza organizm i daje uczucie sytosci, chociaz nie na dlugo. Ja polecam wszelkiego rodzaju soki warzywne, zaspakajaja apetyt, nie sa kaloryczne i do tego maja bardzo duzo witamin i mineralow

    ani_em
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    moim sposobem na zmniejszenie apetytu było p****żcie na dietę niskowęglowodanową, na początku jedząc normalnie (zajadając się warzywami, jajami, nabiałem i mięsem) człowiek nie tyje, a po pewnym czasie apetyt ulega samoistnemu zmniejszeniu. To wg mnie najlepszy sposób, a z innych chwytów mogę w zasadzie polecić jedynie [usunięto_link]

    eiger
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    bardzo trudne jest nie podjadanie ale gdy się zaweźmie to jakoż idzie.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Na czym polegają takie tabletki? Ja najczężciej podgryzam batoniki Cambridge, skoro już muszę zgrzeszyć..

    kinga.slimitim
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    tabletki? nic co nie jest robione naturalnie nie da pożądanego efektu – to jasne jak słońce. POza tym co do słodyczy… trzeba zrobić badanka czy przypakiem nie ma za mało chromu w organizmie, jesli jest to trzeba to uzupełnić. Poza tym zaczynając dietę sprawdza sie krew, mocz itp czy przykładowo nie ma ketonów – wtedy odchudzać sie wolno!

    Przyjmowanie chromu żwietnie zmniejsza chęc podjadania słodyczy, wiem z dożwiadczenia. Jeżli ktoż nie lubi pic wody (bo 'bezsmakowa’), to można dodac trochę soku z cytryny albo preparaty wspomagające odchudzanie- jedna saszetka na butelkę wody. Nie polecam natomiast wody smakowej, owszem jest zdrowsza od kolorowych napojów, ale smak pochodzi od sztucznych substancji i dodatkowo zawiera dużo kalorii.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link].slimitim wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    tabletki? nic co nie jest robione naturalnie nie da pożądanego efektu – to jasne jak słońce. POza tym co do słodyczy… trzeba zrobić badanka czy przypakiem nie ma za mało chromu w organizmie, jesli jest to trzeba to uzupełnić. Poza tym zaczynając dietę sprawdza sie krew, mocz itp czy przykładowo nie ma ketonów – wtedy odchudzać sie wolno!

    Przyjmowanie chromu żwietnie zmniejsza chęc podjadania słodyczy, wiem z dożwiadczenia. Jeżli ktoż nie lubi pic wody (bo 'bezsmakowa’), to można dodac trochę soku z cytryny albo preparaty wspomagające odchudzanie- jedna saszetka na butelkę wody. Nie polecam natomiast wody smakowej, owszem jest zdrowsza od kolorowych napojów, ale smak pochodzi od sztucznych substancji i dodatkowo zawiera dużo kalorii.

    a jak długo trzeba przyjmowac chrom, zeby byl widoczny efekt zmniejszenia apetety na slodycze?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zmniejszyć apetyt?"

Przewiń na górę