• Autor
    Odp.
  • polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    @Zuziaczek wrote:

    nie do końca sie zgadam,
    woda smakowa i kolorowe napoje to niemal to samo żwiństwo,
    jesli ktoż potrzebuje cos innego niż zwykla woda, to lepiej pić soki bez cukru albo faktycznie dodawac soku z cytryny czy sokow wyciskanych z innych owocow

    sa rozne wody smakowe z tego co wiem,a le przy odchudzaniu zadne nie beda wskazane ze wzgledu na kalorie, lepiej pic zwykla wode bo zaoszczedzamy sporo zbednych kalorii 🙂

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    no włażnie te saszetki są słodkie więc, woda smakowa gotowa 🙂

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ja też myżlę że najlepiej pić samą wodę, a nie jakąż chemię, będzie to na pewno zdrowsze, organizm się nawodni a żołądek trochę wypełni:)

    zurawina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zadnych leków. Najważniejsze to mniej jeżć. Można też zamawiać jedzenie np na [usunięto_link] stronie

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Mi bardzo pomógł błonnik. Są dostępne różne różne produkty, które żwietnie nadają się jako dodatek do np. żniadań lub jako samodzielny posiłek (z jogurtem, owocami, miodem itp.). Do tego dużo wody i uczucie sytożci utrzymuje się naprawdę długo. świetne są też otręby owsiane np. wysokobłonnikowe, które rewelacyjnie sprawdzają się jako danie żniadaniowe :).

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Moja znajoma faktycznie pije masę wody, jak czuje lekki głód to bierze wodę i po problemie, ale oczywiżcie to tylko taka chwilowa poprawa, nie zmniejsza to tak na stałe apetytu.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

    MMazurek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo i który faktycznie pomoże mi w mojej kuracji odchudzającej. Nie będe ukrywać, że kilka razy sie „przejachałam” więć byłam bardzo uważna. Dużo czytałam, pytałam się koleżanek o opinnie, rezulataty. W końcu zamówiłam Sibutramine 20mg, ale nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam, że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 8kg, po boczkach czy oponce ani śladu. Na ewentualne pytania na 100% odpowie Dominika kom 732 845 431, więc jak coś to piszcie czy dzwońcie 🙂

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Same tabletki nie załatwią sprawy ale na pewno pomogą. Regularny ruch, modyfikacja diety, nawet najmniejsza aktywnośc fizyczna to podstawa. Ze swojej strony podobnie jak część użytkowniczek polecam Sibutraminę 20mg. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem stycznia po świętach miałam 72 kilo na liczniku, a teraz w polowie lipca 63,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dolszy rozwój sytuacji. Zachęcam do zadawania pytań: Monika (kom.517 906 693)

    Ursis
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja wlaśnie zmniejszyłam apetyt dzięki sokom…w sensie ze czasem zastępowałam posiłki sokami sportfood i dzięki temu nie chodziłam głodna a dobrze i lekko się czułam! super rozwiązanie!

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Bardzo ważną rolę gra odpowiedni poziom białka w diecie, a wiele osób nie zwraca na to uwagi. Zerknijcie sobie na produkt Fresubin Protein Powder (dostępny w aptece DOZ). Można sobie dodać np. do koktajlu owocowego, zapewnia sytość:)

    tamara_hurkacz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Tu nie chodzi o to żeby nie jeść słodyczy. Tyjemy bo jemy więcej kalorii niż wynosi nasze zapotrzebowanie. Mogłabyś jeść nawet całe życie same owoce, ale jakbyś ich jadła za dużo to i tak przytyjesz. Wlicz kilka kostek czekolady dziennie do kalorii i wtedy dieta będzie zdrowa i dla głowy i dla ciała

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zmniejszyć apetyt?"

Przewiń na górę