Jak zmobilizować się do odchudzania?

Obcasy.pl Forum TEMAT MIESIĄCA Odchudzanie i dieta Jak zmobilizować się do odchudzania?

• Autor
    Treść

• Rencia
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

Popieram przedmówczynię, jak się znajdzie i ułoży zdrową dietę ktora zawiera w sobie sporo rzeczy które lubimy jeżć to jest znacznie łatwiej się zmobilizować, a z czasem nawyki sie zmienią i to „złe” jedzenie samo zniknie z menu :)

Dorota123
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1549
    • Maniak

ja się mobilizuję swoim zdjęciem sprzed ciąży 😉 działa żwietnie, od kilku dni jestem na diecie Cambridge i liczę na to, ze to będzie ostatnia dieta w moim życiu :)

samba_mamba
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

Cambridge powiadasz? A jak sie na niej czujesz?

Rencia
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

A to niektórzy jeszcze stosują tą technikę ze zdjęciem na lodówce :) jak kogoż to do odchudzania mobilizuje to czemu nie :)

Alexandraa
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

Trzeba pamiętać, że odchudzanie zaczyna się w głowie i dopóki się nie przestawisz i nie zmienisz nawyków to nic z tego Ci nie wyjdzie. To jest tak samo jak z rzucaniem palenia. Chcieć to móc i jestem żwiadkiem wielu przypadków rzucania palenia z dnia na dzień. To wszystko jest w głowie i wszystko da się zrobić. :) Wystarczy myżleć. :)

Izys
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

Ja włażnie coraz poważniej myżlę o wczasach odchudzających. Z dala od swojej lodówki prawdopodobieństwo schudnięcie może być trochę większe. Z tego co widziałam to Primavera SPA ma ciekawą ofertę, także może włażnie tam się wybiorę. Faktycznie taki sposób zrzucania zbędnych kilogramów może być naprawdę bardzo skuteczny.

igortreneronline.pl
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

„ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zmobilizować się do odchudzania?"