• Autor
    Odp.
  • Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Popieram przedmówczynię, jak się znajdzie i ułoży zdrową dietę ktora zawiera w sobie sporo rzeczy które lubimy jeżć to jest znacznie łatwiej się zmobilizować, a z czasem nawyki sie zmienią i to „złe” jedzenie samo zniknie z menu 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja się mobilizuję swoim zdjęciem sprzed ciąży 😉 działa żwietnie, od kilku dni jestem na diecie Cambridge i liczę na to, ze to będzie ostatnia dieta w moim życiu 🙂

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Cambridge powiadasz? A jak sie na niej czujesz?

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    A to niektórzy jeszcze stosują tą technikę ze zdjęciem na lodówce 🙂 jak kogoż to do odchudzania mobilizuje to czemu nie 🙂

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Trzeba pamiętać, że odchudzanie zaczyna się w głowie i dopóki się nie przestawisz i nie zmienisz nawyków to nic z tego Ci nie wyjdzie. To jest tak samo jak z rzucaniem palenia. Chcieć to móc i jestem żwiadkiem wielu przypadków rzucania palenia z dnia na dzień. To wszystko jest w głowie i wszystko da się zrobić. 🙂 Wystarczy myżleć. 🙂

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Ja włażnie coraz poważniej myżlę o wczasach odchudzających. Z dala od swojej lodówki prawdopodobieństwo schudnięcie może być trochę większe. Z tego co widziałam to Primavera SPA ma ciekawą ofertę, także może włażnie tam się wybiorę. Faktycznie taki sposób zrzucania zbędnych kilogramów może być naprawdę bardzo skuteczny.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Natalii, kom 733 566 390. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

    Kiniaaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Wszystko zależy od charakteru. Trzeba być mocno zdeterminowanym do diety. Mi pomaga aplikacja Skanerka. Uwielbiam analizować skład produktów spożywczych i przy tym pomaga mi własnie ta apka.

    kchmiel93
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Przede wszystkim należy wszystko robić stopniowo. Jeżeli postanawiasz rzucić słodycze, zaplanować dietę i zacząć ćwiczyć z dnia na dzień – to sorry to się nie uda, twoja psychika tego nie wytrzyma. Spróbuj od jednej rzeczy i wtedy wprowadzaj stopniowo kolejne. Np. zacznij ćwiczyć 1-2 razy w tygodniu po 30 minut. Za każdym razem wydłużaj trening co drugi trening zacznij wydłużać o 5 minut, aż dojdziesz do godziny albo nawet półtorej (zależy jaki masz cel). Zamiast rezygnować z słodyczy od razu, zrób sobie np niesłodkie wtorki i czwartki. Trzymaj się tego i co tydzień lub dwa wprowadzaj coś nowego – z czasem te zmiany staną się naturalne.

    Ursis
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Owszem miałam problem ze zmobilizowaniem się do odchudzania…ale małymi kroczkami się udało i dzięki np większej liczbie ruchu, zrównoważonym posiłkom, sokom sportfood – które miałam przy napadach głodu…i udało się!! mniejsza jestem o 10 kg!

    tamara_hurkacz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Staraj się trzymać 70% diety przez całe życie, bo to lepsze niż 100% przez miesiąc. Tzn. że jak masz ochotę na czekoladę to zjedz 3 kostki i odlicz to od kalorii, które masz w planie spożyć. Dieta powinna być dla Ciebie, a nie Ty dla diety

    Niebieskookaa
    Participant
    • Tematów: 34
    • Odp.: 21
    • Stały bywalec

    Ja np. korzystam z firmy Cateringowej Margaret z Wrocławia i widzę po sobie efekty. Już schudłam 3 kg.

    Princessa44
    Participant
    • Tematów: 51
    • Odp.: 19
    • Stały bywalec

    Ja miałam ciężki okres i dużo jadłam, ale sobie  uświadomiłam, że sama robię sobie krzywdę. Dodatkowo przeszłam na dietę.  i teraz wyglądam lepiej i ta samo się czuję. Jednak raz na jakis czas idę do restauracji albo zamawiam sobie jedzenie które lubię oczywisci musi być zdrowe i mieć dużo warzyw. Jednym z takich miejsc jest restauracja Instalacje Art Bistro w Warszawie.

    Niebieskookaa
    Participant
    • Tematów: 34
    • Odp.: 21
    • Stały bywalec

    Jak mieliśmy kiedyś spotkanie rodzinne to jadłam kilka dań w restauracji Instalacje Art Bistro, rzeczywiście dania tam ą bardzo zdrowe i na talerzu serwują bardzo dużo  świeżych warzyw

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zmobilizować się do odchudzania?"

Przewiń na górę