Jak zmusić faceta żeby był pewniejszy siebie…?

  • Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Hmmm człowieka w pewnym okresie czasu zupełnie nie zmienisz…….niezależnie od tego jak bardzo go kochasz.
    Możesz go wspierać, dawać do zrozumienia ze coż mu się uda jak tylko się odważy i podnosić jego wartożć….
    Musisz być cierpliwa i opanowana i nie wytykać Bron Boże nic.
    Jeżli masz na to siłe………..
    Powodzenia

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    Pogłaskać, przytulić,……powiedzieć że mimo że nie ma wiary w sobie to jest najważniejszy……..to działa:)))))
    A potem zrobić dobrze 😈

    Skowronek
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Ja kiedys bylam zastraszona, wstydzilam sie na kazdym prawie ze kroku. Pewnożci nadał mi partenr, który faktycznie na kazdym kroku wspieral moje pomysly i nawet jesli mu sie nie podobały mówil…..może faktycznie ma to szanse powodzenia??
    A jesli nawet nie to wazne ze sama podjelas ta decyzje:))
    Dal mi wiele pewnożci i wszczepił wilką nadzieję……

    nattalkka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Hej
    Wiecie co byłam kiedys z prawiczkiem lat 21 miał on i ja no i wystąpił problem poza łóżkowymi sprawami byl zbyt pewny siebie a jesli chodzi o łóżko to zero pomyżlunku zawsze ja pierwsza przejmowalam inicjatywe … nudzilo mnie to denerwowalo a pierwszy sex z nim byl porazka kilka sekund we mnie i po robocie szok … wiec radze na prawiczkow uwazac moze wileka milosc i czekal na te jedyna ale zawsze zonk…no moze nie zawsze.Teraz ten pan ma inna pania z która sie niedawno ożenil dowód tego ze po mnie po moich rozmowach prosbach sie zmienil bo nie wiem gdzie by znalazl kobiete ktorej by to pasowało musiał sie zmienic….to troszke tak jakby oni uczyli sie czegos od kolejnych zwiazkow i nie popelniali tych samych bledów…
    NIe chcem tu mowic zebys go zostawila znajdzie sobie inna a potem wrocicie do siebie i bedzie odmieniony..ale tu ktos mial racje jak sie nie zmieni to sila go nie zmienisz,na odwrot bedzie coraz mniej zaradny nie wykaze inicjatywy.
    Moze zacznij czekac nie rob nic nie zwracaj uwagi na to moze sie czepiasz i non stop o tym wałkujesz mu??
    Wiem ze jak sie baby juz nie czepiaja to facet nie wiem o co chodzi i traci grunt zaczyna wtedy dzialac ..moze to smieszne ale kup sobie swiat kobiety w kiosku i przeczytaj tam jest fajny artykulik dla kobiet powodzonka

    analogee
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    hej, przypadkowo trafiłem na to forum ( tak tak, -ŁEM 🙂 ), bo mam problem z goleniem ( wrastające pod skórę włosy na szyi, coż okropnego :/ i tak łażę po forach i próbuję coż na ten temat wyszukać 🙂 ). Powiem Wam jedno i oczekuję na odpowiedź 🙂 Moja przedmówczyni ma całkowitą rację, że facet uczy się od kobiet na kolejnych związkach i nie popełnia tych błędów co kiedyż. Moj najlepszy związek rozpadł się włażnie przez takie coż. a teraz od roku jestem sam jak paluch mimo iż się zmieniłem i ja to wiem i widzę. lecz co z tego. wątpię, żebym kiedykolwiek się jeszcze zakochał :/ … myżlę, że to co napisała nattalkka jest prawdziwe ( choć nie zawsze tak jest, jak napisała ze sprawami łóżkowymi 😉 ). Poza tym kobietom to łatwiej jest w tych sprawach ( może tu będę trochę brutalny i zaraz zostanę zlinczowany przez uzytkowniczki forum 😛 ), bo my faceci ileż to musimy się nastresować, żeby nie dać plamy swoim narzędziem pracy 😛 czy nie zawiedzie, czy nic nie uszkodzi w żrodku, czy jest odp rozmiarów 🙂 no nic. To może jeszcze, drogie Panie powiecie mi co musi mieć facet, by podobać się kobietom?
    [/list]

    keejt
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja uwazam, że bycie z prawiczkiem nie ejst złe… na początku było też ze nawet sie nie rozebraliżmy a on był już po… ale zawsze jest rozwiązanie, najpierw uczylam go wystarczyło dwie trzy lekcje i potem było już dużo lepiej – oczywiżcie jeszcze on dochodzil dwa razy a ja raz ale juz po 4 miesiącach docghodzimy w tym samym momencie i ciesze się z tego, że ja go tego nauczyłam że poznawaliżmy razem jego ciało – to jest dopiero wyzwanie i na pewno nie możesz sie żmiać z niego tylko go wspierać jak tylko możesz mówić ze się nic nie stało że bawimy się dalej nie możesz mu w mówić że jest czemuż winny i jest niedoskonały bo zamknie sie w sobie i bedzie ejszcze gorzej.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    dać mu do zrozumienia, ze jest Bogiem w łózku 🙂 to zdecydowanie podnosi pewnożć siebie 🙂 poza tym, przy kazdej okazji prawić mu komplementy, jak i to on jest rozsądny, zorganizowany, zaradny itd 🙂 tylko nie nazbyt nachalnie, bo pomyżli ze się zgrywasz 🙂

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    o shit, co niektóre kobiety tutaj inteligencją nie grzeszą jak widzę..
    takie dziwne że pierwszy raz dla prawiczka zazwyczaj nie jest udany?
    nie ma to jak „prawdziwa miłożć” i akceptacja. a później będą o abstrakcyjnych uczuciach w moim wątku pisać…..

    mokietka, krzyknij na niego a możesz być pewna że pożegnasz się z tym związkiem. na niepewnego siebie faceta chcesz krzyczeć?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    1. gdzie tu ktos pisal o milosci??
    2. niech oleje i gosc nadal bedzie c***

    a pkt 3 do tej panny od prawiczka

    jak byl prawiczkiem to „raczej” normalne ze za 1szym razem i moze za kilkoma nastepnymi szybko konczyl ale to chyba nic trudnego nabrac doswiadczenia dosc szybko – wystarczylo kilka razy poczekac i by bylo okej – tyle

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    😆
    kto tu pisał o olewaniu??
    niech krzyknie na niego to albo ją zostawi od razu, albo zamknie się w sobie, albo kobitka w twarz dostanie bo gożć tłumi w sobie emocje najwyraźniej.

    dobrze podpowiadacie, kobieta powinna pozwolić facetowi się wykazać i nawet prowokować takie sytuacje.

    ps. a z panną od prawiczka szkoda nawet dyskutować.
    pierwszy raz to nie jest jakiż pieprzony test.

    IChojnicka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie zmusisz…

    annastra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie rozumiem Cię, po co jesteż z facetem, którego charakter w ogóle ci nie odpowiada, którego tak włażciwie (wnioskując z twojej wypowiedzi) nawet nie lubisz?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @mokietka wrote:

    Czy warto pakować się w coż takiego? Juz czasami brakuje mi nerwów….mam ochotę wszystkim rzucić, szarpnąć go, wykrzyczeć, że ma coż gadać, że ma być pewniejszy siebie….znaleźć lepszą pracę…być bardziej konkretny….wiedzieć czego chce, mówić o swoich uczuciach, być bardziej otwartym w seksie…jak go zmienić? 🙁 👿 👿

    skoro Ty czujesz do niego miętę i jak mi się wydaje on do Cię… a jakoż nie gra…

    to może Ty musisz się zmienić? nie przyszło Ci to do głowy? termo

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zmusić faceta żeby był pewniejszy siebie…?"

Przewiń na górę