Jaka antykoncepcja?

  • Autor
    Odp.
  • Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Spokojnie wystarcz prezerwatywy lub tabletki -czyli kuracja hormonalna i wtedy nie ma się czego obawiać,jesteżmy niemal w 90% bezpieczni jeżeli mowa o prezerwatywie i 100% w przypadku tabletek:)

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @lukrowana wrote:

    Obecnie na rynku jest mnóstwo metod antykoncepcyjnych i pewnie każda z nich ma swoją przeciwniczkę i zwolenniczkę 🙂 Powiedzcie jakie wy stosujecie lub stosowałyżcie i z których jesteżcie najbardziej zadowolone?

    sorry, ja jestem facetem, ale nigdy nie dałbym mojej babce z którą współżyję stresowac się co do tzw. antykoncepcji, zwłaszcza że ona też jej nienawidzi… co to w ogóle jest za pytanie, żeby samemu chędożyć, a po cichu zabierać życie przy okazji poczętemu synkowi lub córeczce? 👿

    @lukrowana wrote:

    A może jest tu ktoż, kto stosuje tylko naturalne metody?

    no są. no i co? skorzystasz? leniu?! :}}

    Frywolnie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Naturalne metody czyli kalendarzyk czy stosunek przerywany? Wszystko ma swoje plusy i minusy,ale akurat ta metoda jest bardzo ryzykowna,zawsze można sie pomylić co do dni lub partner może nie zdążyć i wtedy jesteżmy w stresie,można tego uniknąć.

    buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    nie zdecydowałabym się na metodę typu kalendarzyk, taką metodę mogły stosowac nasze babki. Teraz na rynku jest tyle metod antykoncepcyjnych. Teraz nawet czytałam o nowych tabletkach antykoncepcyjnych które bierze się przez 84 dni i następuje krwawienie z odstawienia tabletek. Raj bo tylko 4 razy w roku krwawienie 😀

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Naturalne metody czyli kalendarzyk czy stosunek przerywany? Wszystko ma swoje plusy i minusy,ale akurat ta metoda jest bardzo ryzykowna,zawsze można sie pomylić co do dni lub partner może nie zdążyć i wtedy jesteżmy w stresie,można tego uniknąć.

    Dobrze powiedziane
    Kalendarzy jest wg mnie raczej metodą do zaplanowania rodziny, niż do antykoncepcji.
    Szczególnie że wystarczy gorączka, i już nam się mogą płodne przesunąć.
    Dlatego raczej poszukac innej metody, np pigułki

    cegula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    polecam wkładki są skuteczne

    buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Naturalne metody czyli kalendarzyk czy stosunek przerywany? Wszystko ma swoje plusy i minusy,ale akurat ta metoda jest bardzo ryzykowna,zawsze można sie pomylić co do dni lub partner może nie zdążyć i wtedy jesteżmy w stresie,można tego uniknąć.

    Dobrze powiedziane
    Kalendarzy jest wg mnie raczej metodą do zaplanowania rodziny, niż do antykoncepcji.
    Szczególnie że wystarczy gorączka, i już nam się mogą płodne przesunąć.
    Dlatego raczej poszukac innej metody, np pigułki

    pigułki maja najmniejszy wskaznik pearla – skutecznożć danej metody antykoncepcyjnej okreżla wskaźnik Pearla (indeks Pearla). Wskaźnik Pearla przedstawia bowiem ilożć niepożądanych ciąż, do jakich doszło w wyniku regularnego pożycia seksualnego u stu par stosujących daną metodę antykoncepcji.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Pierwszy raz słysze o takim wskazniku.
    ale z tego co nawet wiem, to jednak tabletki są chyba najpewniejszą metodą.
    I chyba też najłatwiejsze w przyjmowaniu

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Patrząc na wskaźnik, nadal najbardziej skuteczna jest pigułka. 🙂

    buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Patrząc na wskaźnik, nadal najbardziej skuteczna jest pigułka. 🙂

    i przede wszystkim mają tez inne zalety : skracają krwawienia, bolesnożć miesiączek zmieszają, łagodzą PMS, i regulują cykle

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Poza tym mimo wszystki pigułki są też jednak najbardziej popularne i z reguły nie ma problemu z ich przyjmowaniem.
    Powiedziała bym, że są uniwersalne

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Są popularne, są skuteczne i pomagają nam w wielu rzeczach, jak już ktoż napisał. Mi np tabletki pomogły uporać się z bolesnymi okresami czy PMSem nawet 😉

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    mi mój gino po długim wywiadzie zaaplikował vibin i jestem mu wdzięczna bo po poprzednich źle się czułam a teraz nie mam wrażenia, że bezpieczny beztroski sex musi nieżć za sobą złe samopoczucie

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Hortensja, jak ja się z Tobą zgadzam 😛 źle dobrane tabsy i tak naprawdę wszystko jest złe. Bo kiedyż sama tak miałam. Człowiek napuchnięty, obolały.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    i przede wszystkim mają tez inne zalety : skracają krwawienia, bolesnożć miesiączek zmieszają, łagodzą PMS, i regulują cykle

    Dorzuciłabym ładniejszą cerę i rzadsze bóle z krzyża. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka antykoncepcja?"

Przewiń na górę