• Autor
    Odp.
  • Klaudia Kucia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja mam zalozona wkladke levosert 😀 i smialo moge powiedziec ze byl to najlepszy wybor jakiego dokonalam 😀 pelna wygoda i spokoj na 3 lata 😀

    Kokoszka88
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja od lat stosuje naturalną antykoncepcję. Teraz z mężem mamy komputer cyklu myway. I bardzo jesteśmy z niego zadowoleni

    Nataszka1985
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Tabletki to oczywiste…no chyba  że ktoś nie może  to wtedy spirala.

    slodyczslodyczy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja zdecydowalam sie na tabletki i lekarz przepisal mi vines. Odpowiadaja mi bo to pigułka ultralekka nie powodujaca skutkow ubocznych a do tego jest latwo dostepna i ma fajna cene

    syropek.klonowy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja kiedyś używałam tabletek, ale zrobiłam sobie kilkuletnią przerwę, żeby wszystkie to moje hormony chodziły swoją drogą, chociaż tęsknię za tą regularności cyklu, ładniejszą cerą i mniejszymi bólami. Jako efekty po odłożeniu tabletek w kont w tym pierwszym momencie zauwazyłam, ze włosy zaczeły mi wypadać 🙁 Poza tym kiedyś używałam jeszcze ringi i w sumie akurat one mi nie przypasowały. Zdecydowanie wole pamiętać o tabletkach 😀

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Dziewczyny, a używa któraś z Was wkładki, np. Pola Ring? Jak się sprawdza? Wydaje się to całkiem wygodną opcją i zastanawiam się nad zmianą tabletek właśnie na krążek.

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    ja obecnie używam tabletek Vibin – dla mnie wygodna wersja o opakowanie to 21+7. Proste wygodne. U mnie nie występują żadne skutki uboczne.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    dilmah taki krążek wyjmuje się raz na 3 tygodnie. Faktycznie odpada myślenie i pamiętanie o wzięciu tabletki. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka antykoncepcja?"

Przewiń na górę