• Autor
    Odp.
  • Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Nie byłam, narazie zaczęłam odchudzanie z cambridge i wypytuję tu dziewczyny co i jak. Mam nadzieję, że polecę chociaż parę kilogramów jednak…

    WerMa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Osobiżcie niby diet nie stosuję ale po p****żciu na wegetarianizm dużo się zmieniło – dodam, że nie jestem genialną kucharka więc p****żcie na wege zmusiło mnie do nauki i sama muszę sobie robić jedzenie więc może to powód dla którego dożć szybko schudłam 6kg (w 3 mies) 🙂

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Tabletki rozwalają żołądek i wątrobę. Nie ma w nich nic zdrowego, a często zawierają całą tablicę Mendelejewa. Zdecydowanie wolę swoją dietę, zbilansowane posiłki i pewnożć, że sobie nie szkodzę.

    miko37
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja na diecie co prawda schudłam kilka kilogramów, ale sobie trochę zaszkodziłam, bo zaczął mi się robić niedobór żelaza, zauważyłam, bo jakoż ubyło mi energii, zaczęłam brać suplementy, z żelazem, obecnie chela ferr forte, warto sprawdzić jak tam stoimy z witaminamii podczas diety, bo to, ze je się 'zdrowo’ nie oznacza od razu, że dostarcza się wszystkich potrzebnych składników

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Chyba dobrze jest znaleźć taką na której będziemy się dobrze czuć .
    Taką na której będziemy mogli jeżć prawie wszystko 😉

    Izka3008
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Polecam skorzystać z cateringu Wygodna dieta- u mnie super się sprawdza. Zdrowe posiłki bogate w witaminy i wszystko co potrzebne, żeby utrzymać siły podczas normalnego dnia ciężkiej pracy;) Codziennie rano świeżo przygotowane przez kucharzy z możliwością dostawy pod dom!

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

    Ewelina Jelen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja od kilku lat jestem na diecie wegetariańskiej i bardzo dobrze się z tym czuję. Jem zdrowo, mam sporo energii.. Od jakiegoś czasu korzystam z cateringu Diet4U, dzięki czemu mam pewność dobrze zbilansowanych posiłków. A sama dieta wegetariańska jest u nich jedną z opcji do wyboru, także mam pewność, że znają się na rzeczy 🙂

    Birix
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    dokładnie, zbilansowane posiłki i zdrowe. a ja dodatkowo kupuję soki Nuja, które nie dość ze super smakują to jeszcze niezle sycą. I jestem mega zadowolona z nich!

    tamara_hurkacz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ale ja już nie mogę słuchać o tych dietach cud. Jest tylko jeden sposób żeby schudnąć. Jeść mniej niż wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Każda inna porada to sposób żebyś kupiła produkt, który nie działa

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką dietę mam wybrać?"

Przewiń na górę