Jaką drukarkę wybrać?

  • Autor
    Odp.
  • Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Kochani, planuję wybór drukarki do małego biura.
    Ma to być drukarka laserowa, niezawodna, dobrej jakożci i w miarę szybka.
    Będę wdzięczna za polecenia.

    tomek6667
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Nie polecam laserówek a zwłaszcza do małego biura do ona przeważnie są duże ale np Lexmark ma bardzo dobre atramentówki i spełniają twoje kryteria 🙂

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    A ja polecam laserówkę! Chętnie bym sobie jakąż sprawiła, lecz nie potrzebuję, gdyż moja atramentowa nie jest stara i jest wystarczająca dla moich potrzeb. Jednak jakożć wydruku w laserowych jest o wiele lepsza no i szybkożć wydruku robi swoje, co myżlę że w przypadku firmy ma duże znaczenie.
    Moja atramentowa przy drukowaniu dużo stronicowego dokumentu, po ok 50 stronie wykrztusza z siebie kartki z prędkożcią 2 stron/minute. Z małymi dokumentami radzi sobie wiele szybciej.

    Nie znam ofert drukarek laserowych, więc nic nie polecę. Nie polecam jednak drukarki laserowej HP Color laserJet CP2025. Moja współlokatorka kupiła miesiąc temu i do tej pory ma z nią problemy. A nie była tania. Drukuje jak chce i co chce, ale jak już wydrukuje to jakożć jest super.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    No faktycznie, juz spotkałam się z opiniami, że HP nie polecają.

    Ja muszę kupić laserówkę, nie wyobrażam sobie kupić atramentowej do biura.
    Musi być laserowa, a jeszcze słyszałam o odmianie laserowych, z tzw. technologią LED. Tą technologie maja tyko drukarki OKI, które niestety ale sie cenią. Teraz pytanie tylko czy słusznie? Czy warto zapłacić za nie więcej?

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Mirabelka. Do biura polecam dobrą laserową drukarkę (najlepiej LED). Dużo większa wydajnożć i tańsza w eksploatacji od atramentowych. Natomiast technologia LED drukuje w kolorze prawie tak samo szybko jak w czerni (ma lepsze osiągi, niż laserowe w podobnej cenie).

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    proponuję Drukarka HP LaserJet P1005 – solidna firma i cena w rozsądnyc granicach 🙂

    MariaMaria
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    też polecam HP – mnie jeszcze nie zawiodła. Nie używałam jakoż specjalnie innych marek (no możne okazyjnie) ale jest ok.
    Co do twojej propozycji to poleciłabym jednak wyższy model – ten jest bardziej ekonomiczny.

    [usunięto_link]

    Oczywiżcie zależy co kto sobie tam drukuje i ile

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Drukarki HP są dobre i popularne, ale niestety trafia się na egzemplarze, które się bardzo szybko psują. Czyli jak masz szczężcie, kupisz drukarkę na 3 lata, a jak nie, to szybko zaczną się z nią problemy. Ja miałem 2 drukarki, które do dziż służą (jednak w domu są dożć rzadko używane). Laserowa czasami się buntuje 😉 Ale znajomy po roku był zmuszony wymienić swoją.

    Jazz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie polecam laserówek a zwłaszcza do małego biura do ona przeważnie są duże ale np Lexmark ma bardzo dobre atramentówki i spełniają twoje kryteria 🙂

    Laserówki są bardziej ekonomiczne! I wcale nie muszą być duże. Co do Lexmarka też mam inne zdanie. Bardzo się zawiodłam na tej firmie. Ja i wielu moich znajomych.

    Mam 2 atramentówki HP i są rewelacyjne. Jedna zwykła, a druga kopiarka – skaner i ksero gratis 😉 Kopiarka to HP 1510 All-in-one. Muszę przyznać, że jk na tak mały kartridż jest naprawdę bardzo wydajny. Chciałabym kupić kopiarkę laserową, ale póki co kasy brak.

    Polecam produkty HP oraz Brother, firmy która coraz skuteczniej podbija rynek kopiarek i drukarek.

    Torque
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Polecam HP1200 – proste, małe, niezawodne urządzenie. Moja została kupiona z 120000 kopii na liczniku po renowacji za jakież 180pln na Alle* z FV i tonerem (fakt że euro było tanie!). Zrobiłem na niej bez beknięcia nawet jakież 10000 kopii i zrobię jeszcze pewnie sporo. Naprawdę dobra konstrukcja, tanie tonery itp…

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    No i jednak po kilku miesiącach zmieniam zdanie. Chcę zmienić moją drukarkę atramentową na laserową. Co więcej na laserowe urządzenie wielofunkcyjne i koniecznie kolorowe.
    Myżlałam nad SAMSUNG CLX-3175 gdyż jest mała, ale kartridże na allegro są trochę drogie.
    Może polecicie coż wielofunkcyjnego?

    umiemlatac
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Mysle ze kazda drukarka hp w cenie do 400-500 zl w zupelnosci wystarczy. Pierw patrz tylko na tusz ile kosztuje bo to bedzie najdrozsze w uzyciu

    mamma_mia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Myżlę, że do biura jednak przydałaby się drukarka laserowa. Druk jest bardziej wyrazisty, wygląda bardziej profesjonalnie. Poza tym toner wcale tak szybko się nie zużywa, istnieją zamienniki. Ja mogę z czystym sumieniem polecieć Samsunga [bo sama go wykorzystuję] [usunięto_link]. użytkuję go blisko rok. nic się z nim do tej pory nie działo. Momentami drukowałam dużo i intensywnie a czasem codziennie po jedną- dwie kartki. nigdy nic nie nawaliło. Decyzja należy do Ciebie, a sprawdzić nie zaszkodzi:)

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja mam w domu małą laserową i jesteżmy z niej zadowoleni 😉
    Popatrz sobie na ofertę na [usunięto_link], mają sprzęt bardzo dobrej jakożci, w razie jakichż problemów możesz spokojnie do nich napisać- mają bardzo dobre podejżcie do klienta 🙂

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Jeżli to ma być drukarka do biura, to musi być porządna. U nas jest Oki i to był bardzo trafiony zakup. Wydajna, a przy tym mało awaryjna, co jest ważne w przypadku drukarki biurowej. Nasza była kupowana w tym sklepie [usunięto_link] Pamiętam, bo sama za nią płaciłam (choć wyboru dokonał specjalista 😉 ) Może i są droższe od niektórych drukarek, które zostały tu wymienione, ale myżlę, ze warto zapłacić więcej i mieć spokój na klika lat. Tym bardziej, że istnieje możliwożć płacenia w ratach, czy wzięcia jej w leasing.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką drukarkę wybrać?"

Przewiń na górę