Jaka jest Wasza ulubiona kuchnia?

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Jaka jest Wasza ulubiona kuchnia?Bo moja to przede wszystkim POLSKAAA 😆 i wloska. 😆 8) Uwielbiam spaghettii!

    A WY?? 😆 Jesli macie fajny ,prosty sposob na dobre spaghetti i sos(nie mowie o gotowych) to napiszcie rowniez prosze. 😉

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja lubię kuchnie włoską, polską, chińską i indyjską 🙂

    A przepisów niestety nie znam …

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    polska
    włoska
    chińska

    w sumie ja lubię robić eksperymenty w kuchni 🙂

    lisiczk@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    japońska… kocham sushi 🙂
    A najlepsza jest kuchnia- z przystojnym kucharzem… ja takiego mam 😀 mówię Wam PYCHA! 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Moją ulubioną kuchnią jest kuchnia włoska (spagetti,pizza) oraz wegetariańska(nie lubie mięsa,mz wyjątkiem hamburgerów i kiełbaski z grilla 😉 )

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Moją ulubioną kuchnią jest kuchnia włoska (spagetti,pizza) oraz wegetariańska(nie lubie mięsa,mz wyjątkiem hamburgerów i kiełbaski z grilla 😉 )

    łe tam to żaden wegetarianizm!! 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie jestem wegetarianką,ale kuchnie wegetariańską lubię 😉

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Polska i żródziemnomorska.
    Sushi też nie wzgardzę ale beznadziejnie modne się to zrobiło i urosło do rangi snobizmu. Ceny serwują iżcie królewskie. Jeżli sushi to tylko w domu 🙂

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    ostatnimi czasy przezywam fascynacje kuchnia meksykanska i w zwiazku z tym wloska zostala zepchnieta na 2gie miejsce 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Zdecydowanie włoska
    Chińska tez jest dobra 😉

    Mniam 😛

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    robie swojemu ukochanemu spagetti czesto,dodaje do tego puszke kukurydzy ,groszku pol puszki,duzo marchewek w plastry, ogorek konserwowany w kosteczke kroje co daje sos slodko kwasny oczywiscie mielone a sos z koncentratu i place lizac:):):)moj kochany to uwielbia:):)

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    musze wam powiedziec ze czesto jadam w restauracjach jak mi sie nie chce gotowac 😛 ale powiem tak:

    Polska kuchnia rulezz 🙂
    potem argentynska – steki z grilla z pieczonym ziemniaczkiem itp 🙂
    wloska – praktycznie wszystko 🙂
    kubanska – potrawy z takim zoltym ryzem i fasolka i miesem w roznych wydaniach
    turecka – typowy kebap albo köfteci (kotleciki) 🙂
    arabska – falafel (takie kotleciki sojowe) w takim cieniutkim nalesniku z warzywami
    japonska – sushi 🙄
    wietnamska – chrupiaca kaczka z ryzem i warzywami 🙂
    chinska – ten ich makaron z warzywami,pędami bambusa z kawalkami kurczaka
    chorwacka-cevap cici (kotleciki)
    grecka – prawie wszystko 😉 (souvlaki,gyros z cacykami itd)
    indyjska – mhmm… ten ich kurczak na ostro 🙄 (chociaz nie przepadam za ostrym zarciem 😉 )

    chyba zadnej kuchni nie pominelam? 🙄

    nie przepadam za kuchnia Perska… jest wstretna bo prawie wszystko podaja z suszonymi limonkami 😕
    niemiecka tez tylko kartofle czy kielbaski…[/b]

    monika_35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Widzę, że wielu z was lubi kuchnię włoską. Rzeczywiscie, wszędzie gdzie tylko kuchnia włoska się pojawia, podbija serca ludzi. A co szczególnie lubicie?

    We Włoszech jedzonko zupełnie inaczej smakuje niż kuchnia włoska w Polsce. Warzywa są pięknie dojrzałe na słońcu, cudownie pachną. Pomidory sa po prostu nieporównywalne. A te sery … wybór wielki … szkoda, ze oprócz góralskiego oscypka, nie ma takiego typowego serka z jakiegoż regionu Polski.

    No i koniecznie bazylia i rukola, oliwki, szynka parmeńska i dojrzałe owoce.

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    dla mnie ważne żeby dobre było jedzenie : ) sama nie umiem gotować i nie lubię.

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Kuchnia chorwacka jak i cała bałkańska jest po prostu przepyszna (wspomniane przez Sandy cevapcici robią chyba na mnie najmniejsze wrażenie), poza tym uwielbiam polskie jedzonko, a z drugiej strony wszystko co się da z baraniny :), włoska jest też dobra, ale pizze musi być naprawdę dobra aby mnie zachwyciła (mam 2 takie miejsca – pizza sky w Poznaniu i Tops pizza w Londynie 😉 ), jeżli chodzi o spagetti to chętnie je robie, bo jest smaczne i łatwo się je przygotowuje (carbonara to mój typ 😀 )

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka jest Wasza ulubiona kuchnia?"

Przewiń na górę