Jaki jest dobry depilator ??

  • Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja mam philips beauty satinelle[cena ok 100-150zł]…. co o nim mogę powiedzieć… raczej bym go nie polecała
    ➡ jest niedokładny, jedne włoski wyrwie, drugie utnie a trzecie zostawi
    ➡ skóra gładka jest tylko po depilacji na drugi dzień już troszkę szorstka
    ➡ o krostkach nie musze wspominać ale to chyba urok każdego depilatora
    ➡ żeby gładkożc utrzymać w należytym stanie musiałabym depilować się ze 2-3 razy w tyg.
    ➡ Ale mimo to uzywam go i wolę to od maszynki jednorazowej… przynajmniej osłabia włoski i jest ich coraz mniej
    ➡ aaa jeszcze bym zapomniała wrastają włoski ale to juz kazdego indywidualna dolegliwożć i tu juz trzeba się ostro peelingować

    teraz żałuje, że go kupiłam bo mogłam dołozyć i kupić coż lepszego no niestety to troche kosztuje ale efekty byłyby lepsze[ wyczytałam gdzies, że niektóre depilatory daja efekt na 1 miesiąc ale nie wiem jakie to sa tylko tyle ze kosztuja ok 500 – 600zł]

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    @jennyharris wrote:

    ooooo! ja mam dokladnie ten sam depilator. uzylam go moze z trzy razy, na razie na jakies dolegliwosci sie nie uskarzam, choc to chyba ’ zaleta’ kazdego depilatora’ ze troche boli 😉 ja bym chciala sobie kiedys uzyc, depilatora z taka wkladka z lodem, podobno mniej boli. moze miala ktoras z was go?

    ile czasu utrzymują ci sie gładkie nogi?
    może z tym depilatorem, to zależy jak komu szybko włoski wyrastają… ja spodziewałam sie innych efektów chociaz zeby na tydzień był spokój [takie gładziutkie nóżki 😉 żeby były] gdzies wyczytałam,że ktos ma ten droższy[ale nie napisała jaki] i ma spokój na miesiąc

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja zawsze robie to dokładnie a i tak nie mam takich efektów 🙁

    modelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    😀 a ja mam Philips satinelle Ice, 😀 ijestem bardzo zadowolona,jest delikatny i fajnie chłodzi przez co nie boli podczas depilacji. Dodatkowo wzbogacony jest o golarkę,co przydaje sie bardzo np.do depilacji bikini 😈 😀

    zyta4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja posiadam depilator firmy Braun silk-epil Eversoft Solo2130 i jestem z niego zadowolona włoski odrastają po około 3 tygodniach ale są takie miękkie, nie jak po maszynce,a problem z wrastającymi włoskami ma co druga z nas chyba niestety 🙁

    agusiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    wypowiem sie bo zostałam niedawno włascicielka cudenka phillipsa satinelle soft i..
    jest niezły
    boli ale zbiera wszystkie włoski
    i dokładnie zbiera..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki jest dobry depilator ??"

Przewiń na górę