Jaki krem do cery tłustej?

  • Autor
    Odp.
  • rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Moja siostra ma niedługo urodziny. Pomyżlałam, że sprezentuję jej dobry krem do cery tłustej, ponieważ jej twarz często się błyszczy i ona strasznie się z tego powodu denerwuje. Polecicie mi coż?

    kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    ja mam cerę mieszaną i mi sam krem nie pomaga stosuje kosmetyki naturalne mary cohr które nie uczulają tonik matujący,na noc serum regulujące wydzielanie sebum i zwęża pory a na dzień fluid matująco-nawilżający.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    @Izaczek, Jaki tonik albo żel do twarzy byż poleciła? Jeżli nie byłby drogi mogłabym dokupić do kremu… 🙂

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    Ja też radziłabym tonik i żel.. pójdziesz do drogerii i masz same różnych preparatów do cery tłustej.!
    W zależnożci czy do stosowania w dzień czy na noc..:) fajnie,że jest wiele kosmetyków do wyboru:) także musisz się wybrać do takiej drogerii i ocenić jaki kosmetyk byłby idealny dla twojej siostry.:)

    Ja mam tłustą cerę.. używam matujących kremów na noc… żeli toników itp..
    jednak czasami zauważam,że moja cera przypomina suchą skórę.. używam wtedy kremów głęboko nawilżających… 🙂 🙂 a zima się zbliża.. 🙂 wiec znowu mnie czeka to

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Znalazłam całkiem fajny krem do cery tłustej: [usunięto_link]
    Zastanawiam się tylko jeszcze nad tym żelem lub tonikiem? Polecicie jakiż konkretny produkt?
    🙂

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    A co sądzicie o toniku normalizującym Dr. I. Eris? [usunięto_link]

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    najlepiej krem matujacy, ja wlasnie takich uzywam, bo cala twarz mi sie blyszczy. Nivea albo bielenda to moje typy.

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja tez mysle, ze tonik czy zel to za malo. Na rynku jest duzo produktow do mycia twarzy takich 2 w 1 i raczej w to bym celowala 🙂 Ale tez fajnie sie sprawdzaja maseczki z wlasciwosciami matujacymi, ja mam zelowa jelly mask z bielendy z witamina C i kwasem cytrynowym dzieki czemu zupelnie sie poprawia wyglad cery, dostaje ona blasku, jest nawilzona i zmatowiona a zarazem te wydzielane sebum sie reguluje.

    petertox
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Sprawdż ten – [usunięto_link]

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja juz znalazlam swoje ulubione produkty dzieki ktorym mam cere gladka i matowa, a zarazem produkty dzialaja antybakteryjnie. Wybralam serie carbo detox z bielendy, mam plyn micelarny, ktorym myje cere rano i wieczrem zmywam makijaz oraz serum weglowe, ktore nakladam na noc i w dzien zamiast kremu pod makijaz 🙂 Polecam, bo ja naprawde po niedlugim czasie stosowania zauwazylam znaczna poprawe.

    Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    jak ktos ma problemy z workami i cieniami pod oczami to fajny jest krem remescar, jest idealny do każdego typu skóry 🙂

    piesprzewodnika
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dobrym kremem matującym jest Yves Rocher z zieloną herbatą. Do tego pięknie pachnie

    Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Jedyny krem jaki używam jest remescar pod oczy, bo tylko on mi pomaga na moje potworne sińce pod oczami, kupiłam go w aptece i dzięki niemu nie muszę w końcu używać tony korektora pod oczy rano, no i jest przeznaczony do każdego typu skóry

    decybelle999
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ostatnio w barwie widziałam takie do cery tłustej. Warto wejść na ich stronę bo mają naprawde szeroki wybór! 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki krem do cery tłustej?"

Przewiń na górę