Jaki obraz do sypialni ?

  • Autor
    Odp.
  • loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ja proponuje jeszcz eraz to przemyslec, bo obrazy sa…. ekhm…. delikatnie mowiac niezbyt… oszalejesz przy tym….

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ja mam obrazek w spokojnych kolorach, bo mnie ostre barwy rozpraszaja. Taki róż to raczej do pokoju dziennego, nie do sypialni.
    Pytasz o opinie, to ci pisze co mysle. Chyba, ze chcesz zeby kazdy po kolei pochawlil i obrazek i galerie 🙂

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Albo może jakiż plakat ciekawy? Na pewno sa w dobrym guscie i nie męczą.
    Oczywiscie wszystko zależy od tego co wybierzesz. 😉

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Do mocnego pomarańczowego koloru żcian najlepiej pasuje czarno-biała grafika, plakat, zdjęcia lub w obraz w niebieskiej kolorystyce. Te kolory dobrze się komponują z żywą pomarańczą i trochę ją uspakajają. Przy tak intensywnym kolorze kolory obrazu powinny być stonowane. Istotna też jest tematyka. Musi ona pasować do charakteru i stylu sypialni. W czarno-białej kolorystyce najlepiej prezentują się panoramy miast, akty, w niebieskiej natomiast ocean, wodospady. 🙂

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    moim wyborem będą szkice i obrazy wykonane węglem. są 'miękkie’ i 'spokojne’ , w sam raz do sypialni.

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    U mnie jest zaglowiec na wodzie. świetnie sie przy tym zasypia 🙂

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Nie myżlałaż o fototapecie? Fajnie się prezentuje na żcianie i dobrze wygląda. Wiem co mówię, bo sama niedawno zrobiłam sobie na żcianie w salonie, tzn. fotodekoracje.com mi wykonały i zamontowały. Zobacz sobie do nich na realizacje, mi się strasznie spodobało i postanowiłam to wykonać.

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Te fioletowo-żółte obrazki wydaja mi się zbyt agresywne i nie pasujące do pomarańczowej sypialni, a ten storczyk jest taki bez wyrazu… 🙁 Jak wybrany z uniwersalnych obrazów w Ikei 😛

    Nuska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja stawiam na oryginalnożć;) można wziąć zdjęcie z młodzieńczych lat, zamówić wydruk w drukarni online [xxxxx] , fota w dużym formacie przyjdzie do domu, trzeba kupić ładną ramę i oszklić. gotowy oryginalny obraz do sypialni! 🙂

    EDIT:kowal2

    scarlett_j
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Ja romantycznie, mam w sypialni obrazy z Paryżem, oczywiżcie w czarnobiałej kolorystyce. 😀

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Ja np w sypialni mam obraz Matki Boskiej, moja siostra obraz Pana Jezusa. Taki wżciekły kolor różu do sypialni,aż koli w oczy. Jeżli masz zamiar powiesić obraz z aniołkiem,to wybrałabym raczej to co ma przeciętny katolik w sypialni.Ale decyzja i tak do Ciebie należy. Pozdrawiam.Pa, 😀

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    A coż ładnego na żcianę do pokoju dzidziusia ?

    maciejk1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Masz na myżli jakież dzieło sztuki czy po prostu obrazek żeby wisiał?

    Joasia07
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Może rzeczywiżcie spokojniejszy motyw skoro do sypialni

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    A ja mam inne pytanie: czy koniecznie musi być to jakiż obraz? Bo moim zdaniem bardzo fajnym pomysłem byłoby pomyżleć również o fajnym motywie fototapety do sypialni. Co o tym sądzicie?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki obraz do sypialni ?"

Przewiń na górę