Jaki prezent dla przyszłego męża na urodziny???

  • Autor
    Odp.
  • Dominika299
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    jak w temacie

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Ja mojemu chłopakowi ostatnio na urodziny kupiłam pióro parkera i ksiażke.Elegancko i praktycznie,bo ksiazki czytac lubi a pisze piorem.

    Trudno jednak doradzic skoro sie nie wie nic o danej osobie.Skoro to Twoj przyszły mąż to chyba sama powinnas wiedziec co lubi,jakie ma zainteresowania,na pewno tez czasem wspomina o jakichs rzeczach,ktore by mu sie przydały.

    Tylko nie skarpetki i krawaty 😛

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    bokserki, lizaka w ksztalcie smoczka i zel do wlosow.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Najlepiej wiesz co lubi, co go interesuje i co by chciał dostać. Myżlę, że Twój wybór będzie najlepszy.

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Problem z brakiem pomysłu na prezent wynika – moim zdaniem – z tego że ludzie się nie słuchają. Przecież nie raz będąc w sklepie często mówimy „ale fajnie byłoby to mieć”. Będąc ze sobą wiemy co nas interesuje, jakie książki lubimy, jakich płyt słuchamy, jaki sport uprawiamy, jak się ubieramy. Twój przyszły mąż czyta jakież kiązki, słucha jakiejż muzyki, uprawia jakiż sport?

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    każdy przent jest czymż wyjątkowym, bez względu czy kupujesz narzeczonemu, partnerowi czy mężowi….
    trzeba samemu pomysleć…

    natalie65
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A może telefon, konsole , najlepiej coż co się przyda wam obojgu np. na nudne wieczory 🙂

    smerfetka251
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Co prawda nie dla przyszłego, ale już męża 😀 marzy mu się nowy telewizor, nieco większy od tego co mamy. I tak się zastanawiam właśnie co zrobić, bo to jednak dość duży wydatek. Ale chyba się skuszę. Zawsze przed większymi wydatkami szukam okazji i znalazłam coś takiego [usunięto_link]. Ciekawa oferta, więc – chyba mam prezent z głowy 😉

    PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Telewizor super pomysł – bo ty też skorzystasz! Prezent dla obojga 🙂

    Marysia232
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja bym elektorniki, telewizora itd. nigdy nie kupiła. Po co ma się uzależnić kiedy ogólnie mamy dla siebie coraz mniej czasu…

    Valkiria55
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Mam „szczęście” do kudłatych brodaczy, dlatego wybór w pandemicznych czasach był prosty: maszynka do strzyżenia włosów i brody. Mam wrażenie, że im mniej fryzjerów, tym większa oferta tego typu na necie

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Coś konkrentego polecasz?

    Valkiria55
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    U nas sprawdziła się klasyka, czyli Philips. Na początku kupiłam tańszą Shaver Series, ale potem zdecydowaliśmy się na Wet & Dry, tą golarką można golić też na mokro.

    nieduza123
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Może warto popatrzeć w drogeriach internetowych, czasami można trafić na promocje nie tylko kosmetyków. Ja kupuje na notino, tragedii nie ma.

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A co powiecie na coś z drewna, coraz więcej facetów widuję z drewnianymi zegarkami, sama mam drewniane kolczyki i naszyjnik. To jakaś alternatywa na moim zdaniem nudne i powtarzalne złoto czy srebro.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki prezent dla przyszłego męża na urodziny???"

Przewiń na górę