jaki telefon wybrać?

  • Autor
    Odp.
  • mary_anna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam,
    planuję wymianę telefonu i nie wiem na jaki się zdecydować.
    Chciałbym taki, w którym bateria trzyma co najmniej 5 dni. Aparat min 3,2 MP z lampą. Co polecacie?
    Z góry dziękuję za pomoc 🙂

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Mam fajnego smartfona ale z dual simem żmiało go mogę polecić, tyle że ja z niego dużo korzystam i bateria mi trzyma max dwa dni (zresztą nie słyszałam, żeby tego typu tel trzymał dłużej). Mam Kruger&Matz Live – aparat ma dobry, aplikacje i gry działają bez zarzutów, bateria tak jak pisałam.A cenę ma super.

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    ja mam teraz smartfona HTC wildfire i jestem zadowolona 🙂

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    możesz zawsze wybrać jakiż „ekstremalny” telefon, który wytrzyma i miesiąc bez ładowania.

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Coż a’la staria nokia? 😆

    katowicka panna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja mam nokię c1 i aż się boję na myżl, że będę musiała ją wymienić na jakiegoż smartfona ;p

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Mój pierwszy telefon to była Nokia 🙂 co do funkcji to mimo ,że mam dobry aparat w telefonie w życiu nie robiłam nim żadnego zdjęcia.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Coż a’la staria nokia? 😆

    One trzymały:) mój telefon muszę ładować co 2-3 dni

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Ja mam z aparatem a nigdy tej funkcji nie używałam.

    darrrunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja w końcu zainwestowałam w smartfona i faktycznie tak jak tutaj piszecie żywotnożć baterii jest słaba ale nie wyobrażam sobie wrócić teraz do telefonów starego typu. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, ja podłączam zawsze telefon do ładowania na noc więc nie boję się że mi się rozładuje w ciągu dnia. 😉

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja też w nocy ładuję.

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    żywotnożć baterii jest słaba ale nie wyobrażam sobie wrócić teraz do telefonów starego typu. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, ja podłączam zawsze telefon do ładowania na noc więc nie boję się że mi się rozładuje w ciągu dnia. 😉

    Żywotnożć jest kiepska bo pewnie masz dużą liczbę aplikacji i każda z nich aktualizuje się automatycznie. ja wyłączyłam ostatnio automtyczne aktualizacje w aplikacjach i dzięki temu wydłużył mi się okres czasu pomiędzy ładowaniami 🙂

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    a widziałyżcie tego nowego LG Flexa?? Głożno ostatnio o nim, wiem, że w playu mają te telefony, najbardziej mnie ciekawi jak to jest z tą obudową co się sama naprawia, mi się często rysuje telefon kluczami :/

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    nie lubie tych nowych telefonow i smartfonow;)korzystam tylko ze starszych modeli, gdzie bateria dlugo trzyma, nie trzeba sie meczyc z dotykowymi aplikacjami itp. Jak kiedys biore telefon meza, wlasnie taki nowy smartfon, to szlag mnie trafia;0

    julkaczerw
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Włażnie wczoraj czytałam recenzję nowego nexusa 7, recenzje w sumie 3 w różnych branżowych gazetach i wszędzie wypowiadali się bardzo, bardzo dobrze na jego temat! Szczególnie wydajnożć, brak lagów, płynnożć, ulepszony aparat w stosunku do wersji porzedniej i co najważniejsze cena! tylko 1800 zł, gdzie od appla macie ceny od 2,5. A to jest pierwszy telfon an rynku, który dorównuje włażnie sprzętom od nagryzionegło jabłuszka.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki telefon wybrać?"

Przewiń na górę