Jaki wybrać kolor żcian w sipialni do mebli ?

  • Autor
    Odp.
  • martakosik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Kupiłam sypialnie i teraz próbuję dobrać kolor do pokoju im dłużej siedzę nad wzornikiem kolorów tym trudniej mi sie zdecydować na jakiż, dlatego bardzo, bardzo proszę Was o pomoc, o jakąż sugestię i radę.
    Oto kilka szczegółow, pokój o wymiarach 4×3,8 m. Podłoga ciemna deska barlinecka o kolorze drzewa egzotycznego, kolor sypialni wenge/trawa morska, widać na zdjęciu tutaj

    Może przychodzi Wam do głowy pomysł jaki kolor będzie stanowił dobre tło dla moich mebli, a zarazem sypialnia będzie przytulna.
    Pozdrawiam Marta

    bajaderka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja wybrałabym naturalne kolory, piasku, beże. Raczej jasne, bo meble są ciemne i zbyt ciemne żciany mogłyby przytłoczyć wnętrze. Możesz poeksperymentować, są do kupienia specjalne szablony do malowania na żcianie, bardzo ładnie i oryginalnie to wygląda.

    martakosik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Meble są dosyć ciemne, w każdym razie nie są białe 🙂 więc zdecydowałam się na naturalne kolory, dwie żciany są w piaskowe, a dwie zdecydowanie ciemniejsze podobne do beżu, sufit pozostał biały. Wyszło super 🙂
    Dzięki za rady.
    Pozdrawiam Marta

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Zgadza się,jasne i stonowane kolory będą dobrym wyborem,takie które na co dzień zapewnią mnóstwo pozytywnej energii,więc słonecznik czy wanilia,błękit- są wskazane i wg mnie na pierwszym miejscu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki wybrać kolor żcian w sipialni do mebli ?"

Przewiń na górę