jaki żel antycelulitowy?

  • Autor
    Odp.
  • MalaEm
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Dziewczyny nie jestem w Polsce a skończył mi się mój żel antycelulitowy z Perfecty.. wątpie, że tutaj w Irlandii znajde go w sklepie…
    Znacie jakież dobre 'wyszczuplacze’ zagranicznej firmy??
    😉

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    A dociera do Irlandii Avon? 😀

    PS Podpis wypas 8)

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Tak sobie myslę, że na święta to chyba możnaby (oczywiżcie w ramach prezentu dla samej siebie) udać się na zabieg wykonywany przez Żelazko antycellulitowe 🙂 Co o tym sądzicie?

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Ja slyszalam ze zbyt wiele nie daje jednak sama nie rpobowalam wiec pewnosci nie mam

    Jazz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja mogę polecić produkty Eveline. I w Irlandii na pewno będą 🙂 Sama stosuję i efekty są. Już po pierwszym użyciu skóra staje się napięta i jędrna. Tylko, że one mają jakież chłodzące składniki i się zmuszam do wcierania tych balsamów po kąpieli 😛 Normalnie jakbym do lodówki weszła…

    elle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Kremy Eveline są naprawdę fajne, tu się muszę zgodzić z moją przedmówczynią. Goroąco je polecam, więc jak znajdziesz go u siebie w Irlandii, wypróbuj go 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Jest taki krem antycellulitowy z Eveline nie chłodzący a wręcz rozgrzewający:D Nazywa się Eveline Thermo Fat Burner (czerwone opakowanie) i jest suuper! Mi np jest ciągle zimno a miałam jeden taki krem z Eveline że tak masakrycznie chłodził,że myżlałam że mi pupa i uda poodpadają z odmrożenia… A ten rozkosznie grzeje-naprawdę mocno! Lubie się nim wysmarowac przed samym wyjżciem na mróz-czasami nawet ręce nim smarowałam:D

    CloseToYou
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A co powiecie o Roll-on’nie Garniera ?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Stosunkowo drogi bo żelu w opakowaniu jest mało… Po kilku aplikacjach i tym „jeżdzeniu kuleczką” mało co w nim zostanie!
    Poza tym kuleczka to kiepski masaż antycellulitowy-raczej coż z wypustkami (jest taki kosmetyk z wałkiem masującym od Garniera!)

    Ja raczej polecam jakiż zwykły żel od Graniera bo sa naprawdę dobre i albo porządny masaż rękami przy wcieraniu albo kupić za około 10zł przyrząd do masażu typu szorstka rękawica,różne wałki,rączki,uchwyty i przed smarowaniem masażyk!

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Używałam chyba wszystkich-były ok! A zwłaszcza taka kuracja w ampułkach na 14 dni-skóra super-napieta,jak sie naprawdę sobrze wmasowało to nie zostawiała filmu na skorze!

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Sam kosmetyk to połowa sukcesu. By uzyskać rewelacyjne efekty warto pomysleć jeszcze masażach, które pomagają rozbić tkankę tłuszową i pobudzić organizm do wydalenia jej złogów z organizmu. No i niestety, by problem nie powracał konieczne jest wrobienie dobrych przyzwyczajeń. Dlatego tez kuracje antycellulitową warto wspierać również aktywnożcią fizyczną i odpowiednią dietą. Tylko taki kompleksowy program sprawi, że cellulit uda się pokonać, a problem nie będzie powracał;)

    Fryteczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Polecam Garnier skin naturals żel antycellulitowy. Z resztą jest cała seria tych kosmetyków- roll-on do brzucha i balsam.

    Amavelle23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    zadecydowanie Eveline zarówno rozgrzewający jak i serum modelujące. Testowałam także z Dax Cosmetics , są to żele nie drogie, wydajne i skuteczne. Z droższych polecam z Yves Rocher. Godne uwagi są też kosmetyki z Charmine Rose, jednak dostępne tylko i wylącznie dla kosmetyczek, chyba, że ktoż ma dojżcie to polecam gorąco. Sama używam- efekty są. 🙄

    akjam89
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    balsam antycellulitowy Nantes. Możesz go przez internet: sklepnantes.pl Kosmetyk bardzo fajny i skuteczny więc polecam;):*

    Grizzel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    od pierwszego do ostatniego postu 2 lata mineły – myżlę że w tym czasie dawno rozwiązała temat zaopatrzenia się w odpowiedni kosmetyk 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki żel antycelulitowy?"

Przewiń na górę