Jakie kosmetyki staracie się mieć zawsze przy sobie? :)

  • Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    z kosmetyków zawsze w torebce mam :
    błyszczyki 2 , korektor, pomadka bezbarwna, pomadka koloryzujaca, lustereczko i czasami biore puder sypki i chyba tyle takie rzeczy jak fluid czy tusz do ręsz trzymam w domu w pudełeczku.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Moja torebka faktycznie nie ma dna ale znajdą sie tam także rzeczy hmm nieco ciekawsze niż tylko same kosmetyki:D
    Łącznie z małą składaną parasolką nawet w największy upał-bo nigdy nie wiadomo kiedy spadnie deszcz a jak już raz wyciągnę ją z torebki to potem zapomnę:p

    Z kosmetyków: puder matujący,kremik do rąk i pomadka ochronna obowiązkowo,miniaturka ulubionych perfum,błyszczyki w liczbie mnogiej i cień do powiek który mam aktualnie nałożony do ewentualnych poprawek w ciągu dnia!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    poniewaz moj makijaz nie wymaga poprawek przez caly dzien (swoja droga…nakladanie kolejnej warstwy pudru na zanieczyszczona juz skore twarzy uwazam za zbrodnie), perfumami nie musze sie dopsikiwac, bo uzywam zapachow trwalych, kremowanie brudnych rak w autobusie rowniez jest dla mnie ohydne…mam tylko carmex do ust i ewentualnie blyszczyl lub szminke.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    ja noszę pomadkę ochronną, jakiż błyszczyk. czasem chusteczki matujące. bywa, że wrzucam też kredkę do oczu.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    U mnie w torbie zawsze jest krem do rąk,balsam do ust i błyszczyk 🙂

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    Ratka, pomadka może być ochronna, bezbarwna. natomiast szminka to wiadomo – kolor. 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    blyszczyk jest plynny, a pomadka to cialo stale 😆

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    @Ratka wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ratka, pomadka może być ochronna, bezbarwna. natomiast szminka to wiadomo – kolor. 🙂

    Pomadka to jak błyszczyk?

    Bezbarwna pomadka, to ochronna pomadka 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    krem do rąk i balsam do ust 🙂

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Ja mam zawsze puder w kamieniu i błyszczyk no i oczywiżcie lustereczko:)

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja mam zawsze przy sobie pomadke bezbarwna ochronna,

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    A ja to co zdąrze wrzucić rano, jak wybiegam spóźniona na autobus do pracy 8)

    Renare
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Lusterko, chusteczki do odżwieżania rąk, kredka do oczu, puder i krem do rąk. I ostatnio mleko (dwa tygodnie nosiłam, aż wybuchło 😳 )

    Beema7
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Nie wychodze z domu bez pudru matującego, błyszczyka, lusterka i grzebienia 🙂

    yoko111
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    A ja do szczężcia nic oprócz błyszczyków nie potrzebuję 🙂 hehehe mam ich w torebce z 5 😀 ale zawsze przynajmniej do wyboru do koloru 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie kosmetyki staracie się mieć zawsze przy sobie? :)"

Przewiń na górę